28.10.2019

UKRSIBBANK проводить семінари та тренінги у рамках програми Women In Business

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розпочав серію семінарів у рамках програми «Жінки у бізнесі» для підприємниць та керівниць компаній малого та середнього бізнесу, які хочуть розпочати або вивести свій бізнес на новий рівень прибутку.

Близько 70 бізнес-жінок зібрав перший такий семінар у Одесі, який започаткував позитивну тенденцію взаємодії учасниць між собою для залучення нових ресурсів, каналів та отримання цінних знань. Для жінок у бізнесі, перш за все, це можливість отримати інформацію про сучасні підходи та інструменти побудови бізнес-процесів, а також як їх автоматизувати, як користуватися сучасними інструментами стратегічного планування, просувати бізнес через інтернет та створити особистий бренд, що допомагатиме розвивати свою справу.

В рамках програми «Жінки у бізнесі» семінари триватимуть до кінця листопада 2019 року та відбудуться ще у 5 великих містах України — Києві, Вінниці, Харкові, Львові та Дніпрі. Наступний заплановано на 31 жовтня 2019 у Дніпрі, а також відкрита реєстрація на семінар у Києві, що відбудеться 7 листопада. Участь у цих семінарах є абсолютно безкоштовною за попередньою реєстрацією.

  • 31 жовтня — Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, Центр «Менора. Дім Пчьолкіна».
  • 7 листопада — Київ, вул. Антоновича, 50, «Депо Конференц Хол». Реєстрація
  • 15 листопада — Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція». Реєстрація
  • 22 листопада — Львів, вул. Гнатюка, 12а, готель RIUS. Реєстрація
  • 29 листопада — Харків, вул. Алчевських, 10/12, Premier Hotel Aurora. Реєстрація

Слідкуйте за анонсами та можливістю реєстрації на сторінці UKRSIBBANK у Facebook.

Нагадаємо, що за підсумками семінарів будуть зібрані рекомендації та поради жінок-підприємців, які саме банківські продукти та сервіси необхідні їм для успішного розвитку бізнесу. Це стане основою майбутньої пакетної пропозиції для жінок-підприємниць, яка крім традиційних фінансових інструментів включатиме професійну експертизу у різних галузях — як стало розвивати бізнес. Більше того, UKRSIBBANK планує підготувати низку інформаційних матеріалів — як відповіді на найпоширеніші актуальні питання жінок-підприємниць.

Поділитися сторінкою:

| 1.182 сек. | SQL -569 | 32.89MB