02.06.2016

UKRSIBBANK: путівка у світ кіно

Акція від UKRSIBBANK та MasterCard, яка проходила в період від 1 березня по 30 квітня 2016 року, успішно фінішувала. Найактивніші клієнти банку отримали цінні подарунки, а головний переможець акції виграв розкішний тур до Лазурного берега Франції та можливість побачити світових зірок Каннського кінофестивалю.

Перемога, що наближає до зірок.

Довгоочікувана весна для клієнтів UKRSIBBANK розпочалася бурхливо та цікаво: з 1 березня стартувала захоплююча акція від улюбленого банку. Згідно з умовами, учасниками розіграшу цінних призів упродовж березня та квітня ставали всі, хто розраховувався карткою Platinum MasterCard від UKRSIBBANK. Сплачувати покупки можна було в Інтернеті або POS-терміналах у будь-яких магазинах та торгівельних центрах України. Якщо загальна сума складала від 10 000 грн, клієнт отримував SMS-повідомлення з кодом реєстрації. Перші 150 осіб, які встигли зареєструватися, гарантовано отримували тематичні подарунки, пов’язані зі світом кіно. Протягом двох місяців вручено 300 приємних сюрпризів найзавзятішим клієнтам.

Головний приз — подорож до Канн — розіграний між учасниками акції, і щасливим володарем путівки став Воєводчук Ілля. Саме він вирушив на 69 міжнародний кінофестиваль і мав змогу побачити величний зірковий бомонд. Найголовнішою цінністю призу стала можливість зазирнути за лаштунки кінофестивалю, відвідати фільми, що транслювалися за програмою заходу, а також взяти участь у розвагах від організаторів фестивалю на Лазурному узбережжі.

Акцію успішно завершено, подарунки вручено, а переможці щасливі та натхненні. Залишилося чекати наступних цікавих пропозиції від надійного банку, брати участь у захопливих акціях та наближатися до здійснення власних мрій!

Поділитися сторінкою:

| 1.676 сек. | SQL -579 | 33.06MB