21.10.2019

UKRSIBBANK разом зі своїми клієнтами підтримує дітей з синдромом Дауна: результати акції «Срібна монетка»

Більш ніж 230 тисяч гривень зібрала акція «Срібна монетка» для підтримки людей з синдромом Дауна за три місяці.

Це спільна ініціатива UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром», спрямована на організацію інклюзивного середовища – розробку методології та поширення кращих практик профорієнтації людей з синдромом Дауна та адаптації їх у колективі.

«З кожним роком проект «Срібна монетка» задіює все більше клієнтів UKRSIBBANK з різних сфер діяльності, об’єднуючи однією метою та прагненням допомогти дітям з синдромом Дауна, — розповів Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Минулого року ми підтримували інклюзивну освіту, щоб люди з синдромом Дауна могли навчатися разом зі своїми однолітками та дивувати світ своїми талантами. Цього року ми робимо наступний важливий крок до розвитку людей з синдром Дауна. Поширення кращих практик профорієнтації людей з синдромом Дауна та адаптації у колективі допоможе людям із синдромом Дауна визначити свою роль у суспільстві, знайти свою першу роботу та стати самостійними у дорослому житті».

10-тий ювілейний проект — акція «Срібна монетка» — під назвою «Я дарую тобі крила!» тривав три місяці 15 липня по 15 жовтня 2019 року, завершившись у день, коли Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» відзначила 16 років з дня заснування.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом з партнером ВБО «Даун синдром» нещодавно оголосили конкурс, в рамках якого профінансують три найкращі проекти, направлені на підтримку молодих людей із ментальною інвалідністю. Метою конкурсу є підтримання ініціатив, які сприяють створенню більш якісної допрофесійної підготовки та профорієнтації молоді із синдромом Дауна та іншими ментальними порушеннями в рамках шкільної освіти.

«Конкурс проходить вже втретє. Минулого року ми, разом з UKRSIBBANK BNP Paribas Group відібрали три проекти, які допомогли молоді із синдромом Дауна побувати в інклюзивному кемпі, бути залученими в спортивні програми та покращити кваліфікацію вчителів, що працюють з дітьми із ментальною інвалідністю, — каже Олена Большаніна, президентка ВБО «Даун Синдром», – Цього року ми робимо акцент на проектах, що допоможуть молоді отримати допрофесійну підготовку або допоможуть в підтриманому працевлаштуванні й соціалізації».

Маєте гарні ідеї або знаєте як дати старт людям із синдромом Дауна в подальшій роботі? Подавайте свої проекти до 18 листопада 2019 року. Положення про конкурс та форму заявки ви можете завантажити за посиланням.

Поділитися сторінкою: