17.01.2019

UKRSIBBANK робить вибір на користь поліграфії з переробленого паперу

Календар UKRSIBBANK BNP Paribas Group 2019 року – це віддзеркалення наших цінностей та ставлення до навколишнього середовища.

Бути банком позитивних змін — означає бути відповідальним за майбутнє, тому UKRSIBBANK як сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві. Для цього співробітники банку кожного дня прагнуть створити банк із високими стандартами та позитивним впливом на навколишнє середовище та оточення: працівників, клієнтів, суспільство.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group зосереджує увагу на розвитку чотирьох основних напрямків, серед яких запобігання змінам клімату, розвиток молодіжних ініціатив, підтримка підприємництва та місцевих екосистем.

Підтримуючі різні локальні проекти, ми прагнемо до покращення міського, соціального та культурного середовища у регіонах. Як активний учасник місцевої громади UKRSIBBANK постійно підтримує ініціативу створення зелених парків і наш екокалендар — це продовження цієї ідеї.

«Використання поліграфії з переробленого паперу — важливий крок для нашої компанії, роблячи який ми стверджуємо, що готові діяти. UKRSIBBANK запроваджує один із основних своїх напрямків по збереженню навколишнього середовища на всіх рівнях, — зауважила Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Ми свідомо відмовилися від класичного бачення поліграфії на користь збереження природних ресурсів. Своїм прикладом співробітники банку поширюють ідеологію екопродукції серед свого оточення, а клієнти відчувають свою причетність до великої справи у боротьбі зі зміною клімату».

Для нас бути банком для світу, що змінюється, означає бути відповідальним за краще майбутнє нашого суспільства!

Поділитися сторінкою:

| 1.423 сек. | SQL -574 | 32.93MB