22.09.2015

УкрСиббанк розкриє бізнесу тонкощі зовнішньоекономічної діяльності

З 23 вересня по 30 листопада 2015 року УкрСиббанк проведе 8 семінарів для представників середнього та малого бізнесу в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові та Запоріжжі.

Цієї осені навчальні заходи відбудуться за підтримки Торгово-промислової палати України. А загальною темою всіх семінарів стане організація зовнішньоекономічної діяльності в умовах сучасних викликів.

«За останні два роки економіка України зазнала серйозних змін, серед яких переорієнтація на західно- та центральноєвропейські ринки, підвищення конкурентоспроможності українських товарів, підписання угоди про зону вільної торгівлі з Європейським союзом, — каже Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Тому ми вирішили розказати представникам українського бізнесу про всі можливості ситуації, що склалася. Завдяки отриманій на семінарах інформації, українські підприємці зможуть вийти на принципово новий рівень розвитку».

Відвідувачі семінарів отримають інформацію щодо нестандартних схем ведення бізнесу, попрактикуються у складанні зовнішньоекономічного контракту, дізнаються про сучасні тенденції та практики міжнародної торгівлі, отримають рекомендації з вибору країн для експорту та імпорту і ще чимало цікавого та корисного.

Поділитися сторінкою: