15.10.2019

UKRSIBBANK розширює можливості для розвитку потенціалу жінок-підприємниць

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером жіночої конференції Connecting Women від бренду «Единственная» — заходу, який відвідало більш ніж 450 гостей.

BNP Paribas Group в усіх країнах має різні програми підтримки жінок і розвитку жіночого підприємства. В Україні ж стартував новий проект від UKRSIBBANK, про який оголосила Яніна Ольховська, Начальник служби бренду та комунікацій під час конференції Connecting Women.

У своєму виступі на тему: «Власна справа від ідей до реалізації» Яніна звернула увагу на важливі для дівчат аспекти розвитку, порадила, як краще розвивати бізнес і як правильно обрати фінансового партнера. Надихаючими стали слова: «Що мені подобається у нас, українців, особливо у дівчат і жінок, що ми настільки потенціальні та креативні. У нас багато ідеї — сьогодні ця ідея може бути шаленою, завтра вона перетворюється в план дій, а післязавтра – в реалізацію».

Щоб допомогти жінкам розвивати свій потенціал, UKRSIBBANK BNP Paribas Group започатковує програму «Жінки у бізнесі». Програма передбачає цілу низку ініціатив сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні.

«Кожного разу перетворюючи ідею в бізнес нам потрібно подумати, з ким і для кого ми це робимо. Ми з вами різні і по характеру, і по сприйняттю інформації, і по поведінці покупця, але для того, щоб зрозуміти вашого клієнта, перш за все, потрібно зрозуміти самого себе. На кожних етапах у нас, жінок, виникають запитання, і за відповіддю щоразу ми звертаємось до експертів. UKRSIBBANK готовий стати порадником у фінансовій сфері», — зауважила Яніна Ольховська.

Більше про програму «Жінки у бізнесі» дізнавайтесь за посиланням.

Поділитися сторінкою: