01.11.2018

UKRSIBBANK розширює страхове покриття для власників пакетних пропозицій Elite та Le Grand

Для своїх найвибагливіших клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group оновлює з 03.12.2018 року програму захисту майна держателів платіжних карток в пакетах Elite та Le Grand. Разом з нашим партнером СК «Кардіф» ми значно розширюємо покриття за найнеобхіднішим ризиком — шахрайськими операціями з платіжними картками.

Як зміниться програма з 3 грудня 2018 року.

Страхові ризикиЛіміт виплати по 1 страховому випадкуСтрахова сума на весь період дії договору
Шахрайські операції100 000 грн200 000 грн
Викрадення готівки25 грн грн50 000 грн
Втрата документів20 000 грн30 000 грн
Страховий платіж158 грн за місяць

Викрадення коштів* — відшкодовується сума готівки, отриманої в АТМ, якщо вона була викрадене внаслідок грабежу, розбою, протягом 5 (п’яти) годин з моменту зняття.

Втрата документів** — відшкодовуються витрати на відновлення документів — паспорт (ID картка) громадянина України, закордонний паспорт громадянина України, водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт).

Шахрайські операції — незаконне списання грошей за допомогою використання реквізитів ПК (в т.ч. PIN/CVV коду):

 • Незаконне отримання коштів з карткового рахунку. Вкрали картку та, до моменту блокування, зняли гроші в АТМ. Покривається при вводі PIN-коду.
 • Оплата з карткового рахунку в торгово-сервісній мережі. Вкрали картку та, до моменту блокування, розрахувались в магазині. Покривається як при вводі PIN-коду, так і без.
 • Фішинг. Операції на підробленому сайті, який виглядає точно як справжній. На сайті вводяться реквізити картки, транзакція неуспішна, послуг клієнт не отримує, проте шахраї отримують повну інформацію стосовно реквізитів ПК. Покривається як при вводі PIN/CVV-коду, так і без.
 • Фармінг. Переправлення Клієнта на підроблений сайт. Схоже на вірусне зараження програмного забезпечення. Наприклад, клієнт відкриває повідомлення

  (e-mail, sms)
  від невідомого відправника або відвідує невідомий веб-сервер с файлом, який запускається в фоновому режимі. Покривається як при вводі

  PIN/CVV-коду
  , так і без
  .
 • Операції без присутності картки (МОТО-операції, оплата без SMS-підтвердження). Клієнт фізично не присутній під час та в місці здійснення оплати. Клієнт був за кордоном та розрахувався карткою. Через деякий час, після повернення, у клієнта списуються кошти за товари/послуги, які він не отримував. Покривається як при вводі

  PIN/CVV-коду
  , так і без.
 • Скімінг та білий пластик. Вид шахрайства, коли у клієнта крадуть реквізити карти (за допомогою встановлення спеціальних пристроїв — скімерів) та, за допомогою таких реквізитів, створюють дублікати карти. В подальшому шахраї знімають кошти в будь-якому АТМ.

*— Платіжна картка випущена на Ім’я Страхувальника до Рахунку страхувальника.

**— При одночасному викрадені (втраті) двох або більше документів, в рамках одного страхового випадку застрахованими є всі викрадені (втрачені) документи.

Поділитися сторінкою:

| 1.247 сек. | SQL -588 | 33.2MB