24.04.2015

УкрСиббанк серед кращих іноземних банків в Україні

УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до числа найкращих іноземних банків в Україні за результатом укладеного «Forbes Украина» рейтингу. Серед відзначених виданням глобальних фінансових холдингів опинилися шведська SEB Group, німецький Deutsche Bank, французькі Credit Agricole Group і BNP Paribas Group, а також американська Citigroup.

Посівши 4 позицію у підсумковому рейтингу, УкрСиббанк при цьому продемонстрував кращий результат серед універсальних банків з великою роздрібною мережею. При цьому BNP Paribas, ключовий акціонер УкрСиббанку, є беззаперечним лідером за розміром активів серед усіх зарубіжних банків, присутніх у банківській системі України, а також має найвищий рейтинг надійності.

«Для української економіки вкрай важливо, що всі ці сильні міжнародні гравці, представлені в рейтингу, інвестують в Україну і приносять сюди свій глобальний банківський досвід, — зазначив Філіп Дюмель, радник голови правління з питань стратегічного менеджменту УкрСиббанку BNP Paribas Group. Не менш важливо, щоб наші клієнти розуміли, що за їх банком стоїть найпотужніша міжнародна банківська група. У нашому випадку — найбільша в Єврозоні. І якщо додати критерій величини роздрібної мережі, що має величезне значення з точки зору надання якісного обслуговування і забезпечення необхідної для розвитку в умовах кризи ліквідності, то очевидно, що УкрСиббанк має ідеальну базу для ефективного розвитку в Україні».

Детальніше ознайомитися з рейтингом і методологією його укладення можна за посиланням.

Поділитися сторінкою: