15.12.2017

UKRSIBBANK: сервіс рівня Premium

Premium Bankers Club — спільнота особливих менеджерів UKRSIBBANK BNP PARIBAS. Особливі вони тому, що їм довіряють свої фінанси особливі клієнти. Три року тому ми розпочали традицію зустрічатись наприкінці року, підводити підсумки та ділитися планами на майбутнє.

6 грудня більше 450 учасників Premium Bankers Club зібрались разом із менеджментом UKRSIBBANK BNP PARIBAS вже на III Premium Bankers Club.

Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу, відкрив цей день фінансовими підсумками роботи Роздрібного бізнесу та розповів про основні проекти 2017 року.

Ярослав Білан, керівник Premium Banking, підбив підсумки 3-х років роботи Premium напрямку.

Андрій Кашперук, керівник Департаменту роздрібних продажів, розповів про історію Premium, досвід групи BNP Paribas та про найкращий банк для клієнта.

Аліса Ілієва з VOGUE поділилася інформацією про Opinion leaders, свій досвід, світові тренди, а також про найкращі практики VOGUE.

Великим сюрпризом стало пряме включення, привітання та настанова від лідера @Paganel Studio @Andrey Andreev з Нової Зеландії.

Олексій Нікітан, головний консьєрж Hilton, регіональний керівник всесвітньої асоціації Консьєржів світу, розповів про «Inspired service». Надихаючий виступ про перевищення очікування, про важливість традицій, про історію Консьєрж та про те, що кожен може створити маленьку казку, якщо цього забажає.

Наступним сюрпризом стала поява легендарного гравця київського Динамо і збірної України Владислава Ващука, який поділився досвідом командної взаємодії, необхідністю постійного розвитку, розказав, що відбувається, якщо не рости вгору, які слова тренера можуть переломити хід гри, відкрив секрет скільки часу він дає своєму сину на святкування перемог та переживання поразок, а також дав поради банківським Капітанам команд (керівникам).

Костянтин Лежнін оголосив про запуск Android Pay та плани банку по розвитку нових технологій.

Крістіна Курганська, власник мережі бутіків Kamana, засновник сервісу управління ароматами Ol.factory, відкрила для нас світ ароматів та емоцій. Розповіла про те, що насправді керує людиною, як довго ми пам’ятаємо запах, як створити персональний аромат і що для цього потрібно знати про людину. До речі, остання тема дуже тісно перегукується з процесами у банку, коли ми прагнемо знати більше про свого клієнта, щоб дійсно надати персональне рішення. Завершила Крістіна сюрпризом для усієї аудиторії та розповіддю про останні 2 кілометри з 42 марафону у Стамбулі.

Далі Андрій Нарижний, лідер Hakuna Matata Expeditions, передав привіт та побажання з Маврикії.

«Посміхайтесь, Ви на сцені». Під оплески, на сцені з’явився Народний артист України, лауреат Ордену «За заслуги» ІІІ ступеня Остап Богданович Ступка. Дуже цікава, відверта розмова про кіно, театр, Україну і сервіс. Про найулюбленіші ролі, про життя на сцені і сцену у житті. Про те, як жити граючи. Про те, як незалежно від настрою і бажання вражати людей, ділитися позитивом. А також про те, що спільного між сценою і відділенням банку. Враховуючи шалений і напружений графік Остапа Богдановича, такий візит став дуже приємним сюрпризом! А поради — влучними і актуальними для нашої професії.

Ярослав Білан підбив підсумки заходів року. У 2017 ми організували понад 30 різних заходів. Ми святкували День Взяття Бастилії на даху у самому центрі Києва, смакували молоде вино — Божолє Hуво у новому Premium відділенні на бульварі Шевченко у Києві, святкували день Незалежності США разом з найбільшими IT-компаніями України у новому IT-Branch, першими дивились прем’єру Валеріан, а також фільми в рамках Французької весни. А ще наші клієнти цього року разом з нами відвідали Канни, студію Люка Бессона EuroCorp, тенісні баталії Roland Garros. Загалом на заходах 2017 року ми радо зустріли більше 3000 наших Premium клієнтів. А наступного року ми хочемо бачитись ще частіше.

Володимир Римчук, MasterCard, презентував спеціальний Challenge для Premium менеджерів.

Наприкінці вечора відбувся незабутній виступ Давіда Мардашева (Chanel, спеціальний консультант MasterCard).

Першою родзинкою стало те, що Давід тільки прилетів з Перу і до нас приїхав прямо з літака. Півтори години дуже щирого і відвертого спілкування пролетіли мов 5 хвилин. Говорили про сервіс, про емоції, про щирість, про знання свого клієнта, як закохати в себе та про багато чого іншого. Здавалося, що усі 450 людей одночасно затамували подих, намагаючись не проґавити жодного слова, погляду, емоції. Вкрай надихаюче!

Філіп Дюмель, голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, у заключному слові підбив підсумки того, що вдалося, а також звернув увагу, що варто підсилювати. І поставив амбіційні задачі на наступний рік. Ми маємо залишать найкращим Premium банком і бути trendsetter для ринку!

Крім того, у цей день відбулося традиційне відзначення PREMIUM менеджерів та святковий коктейль.

Ми прагнемо бути не лише найкращим банком для клієнтів, але й найкращим місцем роботи для успішних і амбіційних менеджерів.

Тому що «Ви для нас маєте значення!»

Поділитися сторінкою:

| 1.410 сек. | SQL -570 | 32.9MB