12.01.2021

UKRSIBBANK скасовує у січні 2021 плату за POSтермінали

UKRSIBBANK BNP Paribas Group скасовує абонентську плату за використання POS-терміналів, по яким у період посиленого карантину з 8 по 24 січня 2021 року не будуть проводитися транзакції.

Багато підприємців з усієї України стикнулися зі значними випробуваннями в період локдауну і вже призупинили свою бізнес-діяльність, тому UKRSIBBANK активно підтримує збереження середнього та малого бізнесу.

«Як надійний фінансовий партнер ми намагаємося зменшити фінансове навантаження на бізнес та оптимізувати витрати на його обслуговування у період посиленого карантину, оскільки розуміємо, з якими викликами зіткнулися підприємці і всі представники сфери середнього та малого бізнесу, – зазначив Костянтин Лежнин, Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group . – UKRSIBBANK всіляко підтримує конкурентоспроможність підприємців, клієнтів СМБ сегменту, надаючи вигідні й зручні умови обслуговування».

Нагадаємо, що на сьогодні банк обслуговує понад 165 тис компаній СМБ та є одним із лідером по обслуговуванню середнього та малого бізнесу України.

Поділитися сторінкою:

| 1.187 сек. | SQL -589 | 33.53MB