18.03.2021

UKRSIBBANK сприяє розвитку жіночого підприємництва в Україні та бере участь у SHE Congress 2021

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став учасником SHE Congress 2021 на тему розвитку жіночого підприємництва в Україні та підготував важливу інформацію про національну програму «Жінки в бізнесі».

Яніна Ольховська, директор із питань комунікацій, КСО та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповість про виклики, з якими стикаються жінки у започаткуванні та розвитку власної справи, торкнеться теми статистики гендерного співвідношення на керівних посадах у підприємствах середнього та малого бізнесу та розповість про можливості, які надає для розвитку жіночого підприємництва програма «Жінки в бізнесі».

«Жіноче підприємництво – неймовірна сила у побудові майбутнього економіки, як локальної, так і світової. Наша задача як частини міжнародної Групи BNP Paribas дати поштовх до розвитку, спрямувати і підтримати діючими програмами, надати кваліфіковану експертну консультацію та якісну інформаційну підтримку. Саме тому UKRSIBBANK пропонує програму «Жінки у бізнесі», яка передбачає цілу низку ініціатив сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні», – зауважила Яніна Ольховська, директор із питань комунікацій, КСО та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Конференція передбачає формат участі ONLINE FREE, за яким усі охочі матимуть доступ до досвіду спікерів безкоштовно за попередньою реєстрацією на сайті SHE Congress 2021.

Зауважимо, що на міжнародному рівні амбасадором світового руху ООН – НeForShe, який закликає чоловіків підтримувати жіночі ініціативи та виступає за рівноправність у суспільстві, став Директор BNP Paribas Жан Лоран Бонафе. UKRSIBBANK як частина Групи також підтримує ініціативу HeForShe, тим самим підкреслюючи важливість гендерної рівності в Україні та створення сприятливих умов для розвитку жінок та дівчат, зокрема у бізнесі.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group є постійним партнером ключових заходів, які залучають жінок та дівчат до розвитку, таких як «Жінка України», Міжнародна конференція Connecting Women, Європейська математична олімпіада для дівчат, а також Конгресс ООН HeForShe та інші.

Поділитися сторінкою:

| 1.390 сек. | SQL -570 | 32.89MB