28.05.2021

UKRSIBBANK став генеральним партнером women’s pitch day — конкурсу жіночих стартапів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став генеральним партнером проєкту Women’s Pitch Day – ініціативи від Дівчата STEM (Центр «Розвиток КСВ») та платформи з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator.

Запрошуємо до участі у конкурсі жіночих стартапів дівчат та жінок від 18 років, які мають неймовірні ідеї власної справи, є власницями вже працюючого технологічного бізнесу або одними із засновниць технологічних стартапів (але у команді працюють і дівчата, і хлопці).

Для подачі заявки на участь у Women’s Pitch Day необхідно до 31 травня 2021 заповнити форму з вказанням мотивації.

Після оголошення результатів відбору з 1 по 10 червня відбудеться підготовка до пітчингу. 11 червня 2021 року фіналістки зможуть долучитись до Women’s Pitch Day та виграти можливості.

Команда-переможниця проєкту отримає грант у розмірі 30 000 грн на розвиток ідеї та проєкту. Всі учасниці отримають контакти та шанс представити свої ідеї та проєкти інвесторам, які підтримують жіночі стартапи.
Всі учасниці проєкту увійдуть до спільноти засновниць жіночих стартапів та пройдуть інтенсивне навчання від організаторів проєкту:

  1. Покращать навички самопрезентації та навчаться створювати «ідеальний» пітч для залучення коштів на розвиток власного бізнесу.
  2. Познайомляться з інвесторами, які підтримують жіночі стартапи та ідеї жіночих стартапів.
  3. Отримають коментарі від експертів щодо реалізації проєктів.

UKRSIBBANK як банк майбутнього розширює свою діяльність, спрямовану на зміцнення фінансового розвитку IT галузі. Банк стимулює гармонійну інтеграцію бізнесу у сучасний цифровий світ та використовує міжнародний досвід групи BNP Paribas, до складу якої входить. Ставши генеральним партнером проєкту Women’s Pitch Day, UKRSIBBANK BNP Paribas інвестує у позитивні зміни IT індустрії та підтримує жіноче підприємництво у всіх його проявах.

Поділитися сторінкою:

| 1.110 сек. | SQL -579 | 33.68MB