22.07.2020

UKRSIBBANK став інформаційним партнером кампанії Національного банку з протидії платіжному шахрайству

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству, яку запустив Національний банк України.

Мета кампанії — навчити українців основним правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів. В Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія — це коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток. UKRSIBBANK прагне зробити фінансове життя своїх клієнтів успішним, безпечним і простим, тому для нас важливо надавати актуальну інформацію про те, як безпечно проводити фінансові операції, особливо під час масового переходу в онлайн.

«Використання усіх можливих каналів комунікації та спільні зусилля соціально відповідального бізнесу найрізноманітніших галузей допоможуть досягнути успіху у протидії платіжному шахрайству, — переконана Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — UKRSIBBANK постійно ділиться інформацією, як правильно захищати свої дані».

За даними НБУ, в минулому році в Україні відбулося майже 72 тисячі випадків незаконних дій із платіжними картами. 58% із них сталися в інтернеті. А от шахрайство з накладками на банкомати вже майже відійшло в минуле. У 2020 році через карантинні заходи українці все частіше стали обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. З’явилися й нові сценарії в шахраїв, які під виглядом державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток.

Більше про платіжну безпеку та основні поради щодо захисту даних читайте за посиланням.

Поділитися сторінкою: