17.03.2023

UKRSIBBANK та Mastercard визначили п’ятьох переможців, які отримають гранти по 300 000 грн

17 березня UKRSIBBANK BNP Paribas Group у партнерстві з Mastercard визначили імена п’ятьох українських підприємців, які отримають по 300 000 грн для розвитку їхнього бізнесу.

Переможців обрали за допомогою сервісу random.org. Ними стали:

  • Винниченко Юрій Володимирович

  • Кріль Микола Васильович

  • Харьковський Сергій Вікторович

  • Рус Артур Володимирович

  • Кирик Сергій Миколайович

Також всі учасники розіграшу отримають смс повідомлення із запрошенням на вебінари на бізнес тематики.

Переглянути відео з розіграшу можна за посиланням.

Багато років ми підтримуємо українських підприємців, запускаємо різні фінансові продукти, пропонуємо індивідуальні умови обслуговування та цифрові рішення, які б були їм корисні в щоденній підприємницькій діяльності. Тепер п’ять українських підприємців отримали можливість розширити їхню справу, найняти більше працівників, реалізувати більше товару та сплачувати податки, а заразом бути впевненішими у майбутньому та мати стабільного фінансового партнера. Також учасники отримали доступ до лекцій на відомих освітніх платформах. Отримані знання допоможуть їм професійно розвиватися, побудувати нову стратегію або ж мотивувати працівників.

Андрій КАШПЕРУК
Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Українські підприємці надихають своєю стійкістю, цілеспрямованістю та вмінням долати будь-які виклики – навіть такі складні, як під час повномасштабної війни. Вони дедалі більше адаптуються і стають гнучкішими, не бояться трансформувати свою діяльність, а також постійно шукають нові шляхи для розвитку. Протягом багатьох років Mastercard підтримує малий і середній бізнес, зокрема запускаючи спеціалізовані фінансові продукти, цифрові рішення та ініціативи, які допомагають підприємцям у їхній роботі. Ми переконані, що українські МСБ роблять вагомий внесок у відбудову економіки та країни, і ми в Mastercard продовжимо й надалі підтримувати їх на цьому шляху.

Анна ОНИЩЕНКО
Віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові

Нагадаємо:
Наприкінці 2022 року UKRSIBBANK спільно з Mastercard запустили акцію для підтримки українських підприємців, в рамках якої учасники могли отримати 5 грантів по 300 000 гривень для розвитку бізнесу. Щоб взяти участь у розіграші, потрібно було мати відкритий ФОП, рахунок в UKRSIBBANK з бізнес-карткою Mastercard, виконати мінімум одну видаткову транзакцію по рахунку та заповнити анкету на сайті. Також учасники, які виконали всі умови, гарантовано отримали доступ до обраних у списку лекцій на актуальні теми для бізнесу від LABA, Bazilik School та Deloitte Academy.

Поділитися сторінкою:

| 1.267 сек. | SQL -578 | 33.55MB