22.05.2017

UKRSIBBANK та Startup.Network запустили конкурс стартапів «Час відростити ріг» з призовим фондом $10 000

«Пошуки єдинорога» стартують у Києві 25 травня

«Час відростити ріг» — кодова назва Всеукраїнської серії Битв Стартапів, яку організовують Startup.Network і UKRSIBBANK для українських IT та фінтехкомпаній.

«Битви» креативних команд відбудуться у Києві, Черкасах, Львові, Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Вінниці та Миколаєві. Перші «пошуки єдинорога» стартують у Києві 25 травня.

Наприкінці серпня переможці інвестиційних перегонів зберуться на фіналі у Києві, де будуть змагатися за головний приз — $10 000, які надасть UKRSIBBANK BNP Paribas найактивнішій та креативній команді.

«UKRSIBBANK BNP Paribas Group обслуговує 15% українських IT-компаній. Наша мета — допомагати їм рухатися уперед для досягнення все більшого успіху. Ми впевнені, що талановиті підприємці, як ніхто інший, заслуговують отримати всі можливості, щоб їх ідеї були помічені і гідно оцінені. Ми хочемо дати можливість таким підприємцям реалізувати свої ідеї і знайти інвесторів для подальшого активного розвитку бізнесу», — зазначив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Участь у відбірковому турі і у фіналі Битви стартапів «Час відростити ріг» абсолютно безкоштовна, але тільки для команд, які успішно пройдуть попередній відбір.

Переможцем битви у кожному місті стане тільки одна команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради. Саме цей проект і вийде до фіналу серії Битв Стартапів «Час відростити ріг».

«Це вже не перша наша співпраця з UKRSIBBANK BNP Paribas Group. У листопаді минулого року ми проводили спільну Битву Стартапів у Черкасах, і результати перевершили всі наші очікування. Серія Битв Стартапів «Час відростити ріг» покликана стати логічним продовженням цього продуктивного партнерства. Ми об’єднуємо зусилля з метою підтримки перспективних підприємців, які розвивають IT та фінтех-стартапи, і надання їм інвестицій», — говорить СЕО Startup.Network Олександр Сорока.

Щоб взяти участь в Битві Стартапів необхідно зареєструвати стартап, заповнити анкету і дочекатися результатів від експертної ради Startup.Network. Прийом заявок вже відкритий.

Поділитися сторінкою:

| 1.175 сек. | SQL -571 | 33.07MB