23.03.2020

UKRSIBBANK тимчасово зменшив кількість відділень, що обслуговують клієнтів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group тимчасово зменшує кількість відділень, які обслуговують клієнтів, відповідно до рекомендацій НБУ.

Банк забезпечує роботу «ключових» відділень, зокрема, у «спальних» районах міст, щоб клієнти могли отримати послуги якомога ближче до місця свого проживання. Знайти перелік відділень, що будуть здійснювати обслуговування клієнтів, можна за посиланням.

Відділення банку, до якого буде переведено ваші рахунки протягом 3-х днів починаючи з 24.03.2020, ви можете знайти за посиланням.

Послуга з бронювання кімнат переговорів для клієнтів Преміум тимчасово не надається.
Також тимчасово не у вcіх відділеннях є можливість забезпечити пріорітетний доступ до каси для клієнтів Premium.

Ми також звертаємо увагу, що усі відділення банку працюють з клієнтами з 10:00 до 16:00 із перервою з 13:00 до 14:00. Крім того у всіх відділеннях запроваджено додаткові перерви для провітрювання та дезінфекції.

Ми нагадуємо, що для профілактики поширення коронавірусу UKRSIBBANK обмежив кількість клієнтів, які можуть одночасно перебувати у відділенні — до 5 осіб. Ми цінуємо безпеку наших клієнтів та співробітників, тому також просимо усіх клієнтів — відвідувачів відділення обов’язково використовувати маски.

Також банк почав дистанційно обслуговувати Premium клієнтів через безпечний чат з персональним менеджером в UKRSIB online, що не потребує відвідування відділення. Загалом, банк радить максимально використовувати переваги інтернет платформ UKRSIB online для фізичних осіб та UKRSIB business для клієнтів СМБ та корпоративних клієнтів, а також активно використовувати безготівкові та безконтактні платежі: картки з Paypass, додатки ApplePay, GooglePay, GarminPay.

Поділитися сторінкою:

| 1.131 сек. | SQL -582 | 33.26MB