30.06.2021

UKRSIBBANK- учасник серії вебінарів в рамках Українського форуму по сталому розвитку агросектору

UKRSIBBANK BNP Paribas Group в рамках Українського форуму по сталому розвитку агросектору взяв участь у одному із цілої серії міжнародних семінарів, на якому виступила Яніна Ольховська, Директор з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK, і приділила увагу екологічним та соціальним аспектам розвитку сталого бізнесу.

«Запровадження інновацій та сталий розвиток — це те, що дозволяє банку відповідати новим потребам ринку, пропонувати клієнтам нові технологічні рішення та інтегруватись у зміни сучасного світу, – розповіла Яніна Ольховська, Директор з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Вже понад 15 років UKRSIBBANK є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas, що має 200-річну історію і амбітну політику корпоративної соціальної відповідальності, прагнучи позитивно впливати на суспільство та навколишнє середовище. Як частина групи BNP Paribas, UKRSIBBANK реалізує 10 секторальних політик, пов’язаних з бізнесом. У цьому напрямі група виступає дуже позитивним прикладом для всіх міжнародних і локальних організацій, адже її основне завдання — це позитивний внесок в охорону навколишнього середовища, розвиток спільноти та збереження планети. Як результат — ми дуже вимогливі до себе і того, що, як і навіщо ми робимо. Це відображено в нашій політиці корпоративно-соціальної відповідальності».

Нагадаємо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group входить у робочу групу з питань практики застосування законодавства у сфері природоохоронного контролю та напередодні серії вебінарів в рамках підготовки до Ukrainian Agribusiness Sustainability Forum опублікував звіт корпоративно-соціальної відповідальності, де поділився інформацією щодо ключових проєктів: внесок банку у суспільство та сектор охорони здоров’я під час пандемії covid-19, захист клієнтів та працівників банку, співпрацю з неурядовими та благодійними організаціями, запуск і розробку значущих ідей сталого розвитку.

Поділитися сторінкою:

| 1.334 сек. | SQL -570 | 33.51MB