03.02.2022

UKRSIBBANK удосконалив сервіс UKRSIB online

UKRSIBBANK BNP Paribas Group оновив роботу мобільного сервісу для інтернет-банкінгу – UKRSIB online. Тепер клієнти зможуть простіше та безпечніше здійснювати наступні банківські операції:

  • оформлювати віртуальну картку;
  • здійснювати регулярні платежі.

«Ми бачимо перспективу у регулярному покращені наших діджитал-сервісів, їх оптимізації, щоб максимально відповідати запитам клієнтів. В результаті аналізу сучасних тенденцій – активно впроваджуємо дійсно найкращі рішення для наших клієнтів», – розповідає Мар’ян Хомин, начальник департаменту маркетингу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Сьогодні UKRSIB online налічує близько 790 тисяч користувачів. При чому за минулий рік їхня кількість збільшилась на 23%, а кількість користувань системою на 43%.

Зручний та легкий у користуванні додаток є особливо актуальним в період карантинних обмежень, адже дозволяє здійснювати 90% банківських операцій віддалено у зручний для клієнтів час.

На сьогодні UKRSIB online пропонує 50 функцій, з яких найбільшим попитом користуються: перекази з картки на картку, поповнення мобільного та оплата комунальних послуг. Окрім того, додаток дозволяє, оформлювати картки, обмінювати валюту та контролювати витрати.

Якщо виникає будь-яке запитання, можна скористатись вбудованим в систему чатом та описати проблему. Менеджер відповідає в межах декількох хвилин і допоможе вирішити будь-які фінансові питання.

Більше про переваги UKRSIB online.

Щоб скористатись системою необхідно зареєструватись за посиланням або завантажити додаток з ApplePay чи GoogleMarket.

Поділитися сторінкою: