10.11.2014

УкрСиббанк увійшов до п’ятірки найнадійніших банків України

УкрСиббанк BNP Paribas Group посів четверте місце у рейтингу найнадійніших банків України, що був укладений журналом «Новое время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital.

УкрСиббанк BNP Paribas Group посів четверте місце у рейтингу найнадійніших банків України, що був укладений журналом «Новое время» спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital. У підсумковій таблиці УкрСиббанк поступився місцем лише двом державним банкам, а за кількістю загальних залікових балів (21 з 23, отриманих лідером рейтингу) розділив третє місце з іще одним міжнародним банком.

При створенні рейтингу враховувалися достатність капіталу, ліквідність, підтримка акціонерів, стійкість фондування, ефективність діяльності (рентабельність капіталу, розмір чистої відсоткової маржі, співвідношення операційних витрат до доходів банку), якісні показники банку (прозорість діяльності, збалансованість

ризик-менеджменту
, репутація банку, його менеджменту та акціонерів) і динаміка депозитів.

Достатність капіталу УкрСиббанку складає 21% (при мінімально допустимому рівні 10%), ліквідність — 28%, стійкість фондування — 87%. Також високу оцінку отримала підтримка акціонерів — показник, що відображає можливість отримання банком додаткового фінансування у складній ситуації.

«За повної та незмінної підтримки BNP Paribas Group, УкрСиббанк є одним із ключових гравців на українському банківському ринку та залишиться таким у майбутньому. Я абсолютно впевнений у здатності колективу УкрСиббанку адаптувати банк до умов непростої політичної та економічної ситуації в країні, — підкреслив

Жан-Поль
Сабе, голова наглядової ради УкрСиббанку BNP Paribas Group. — У цей складний час УкрСиббанк має намір лишатися міцною опорою для своїх клієнтів та дотримуватися найвищих стандартів обслуговування. Я підтверджую, що у BNP Paribas Group немає жодного наміру залишати український ринок».

Поділитися сторінкою: