21.01.2021

UKRSIBBANK увійшов до рейтингу 50 найкращих роботодавців Forbes

UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов до щорічного рейтингу 50 найкращих роботодавців країни за версією провідного бізнес-видання Forbes.

Для підготовки рейтингу видання опитало 11000 співробітників зі 150 найбільших українських компаній із різних галузей: банківська та IT сфери, рітейлери, металургія, фармацевтика, комунікації, агробізнес тощо. За підсумками опитування UKRSIBBANK отримав високі оцінки за такими показниками, як інформаційна відкритість, соціальний пакет, можливості для розвитку, лояльність співробітників тощо і обійняв четверте місце серед 10 банків, які увійшли до рейтингу.

UKRSIBBANK активно створює краще місце для роботи та надає можливості розвитку як експертам ринку, так і талановитим випускникам. «Банк приймає людей без досвіду, пропонуючи стартувати зі стажувань. Щорічно HR-департамент проводить з співробітниками кар’єрні інтерв’ю, щоб показати можливості для зростання в різних напрямках. HR регулярно проводить моніторинг винагороди чоловіків і жінок, що займають аналогічні посади, з метою гарантії гендерної рівності в оплаті праці. У UKRSIBBANK передбачені щомісячні та щоквартальні премії для підрозділів продажу, річні – для всіх інших. Медична страховка є у всіх співробітників. З початком карантину банк відкрив лінію психологічної підтримки. У банку практикують «позитивний менеджмент». Його сенс – у створенні комфортного робочого середовища, щоб співробітники відчували себе частиною великої організації, в якій їх поважають», – розповіла виданню Forbes Наталя Галунко, HR директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, у 2020 році UKRSIBBANK отримав нагороду найкращого роботодавця в Україні та Європі – Top Employer. Це єдиний банк в Україні, який пройшов міжнародну сертифікацію як роботодавець, і одна з шести міжнародних компаній в країні, що має статус Top Employer.

Поділитися сторінкою:

| 1.356 сек. | SQL -570 | 33.51MB