10.03.2021

UKRSIBBANK увійшов у робочу групу з питань практики застосування законодавства в роботі Держекоінспекції

UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов у робочу групу з питань практики застосування законодавства у сфері природоохоронного контролю та взяв участь у першому її засіданні, під час якого увагу приділили вимогам Європейського зеленого курсу, який наразі впроваджується у країнах ЄС.

«Популяризація найкращих екологічних практик передбачена секторальною політикою BNP Paribas та розповсюджується на всі країни, в яких присутня Група. Тому в умовах, коли UKRSIBBANK може протидіяти змінам клімату та впливати на стан довкілля, ми робимо активні кроки, застосовуючи міжнародний досвід,зауважила Яніна Ольховська, директор з комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.При взаємодії у робочій групі Держекоінспекції ми готові ділитися практикою застосування реальних кейсів, щоб об’єднати зусилля у розвитку культури позитивного впливу».

До робочої групи екологічного комітету Державної екологічної інспекції увійшли також представники бізнесу і громадськості, які працюватимуть над приведенням українського законодавства до європейських вимог.

«Мета робочої групи – приведення української законодавчої та нормативно-правової бази в частині здійснення екологічного контролю у відповідність до вимог європейського законодавства. І ця трансформація обов’язково має враховувати інтереси всіх сторін – і бізнесу, і громадян», – повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Більше інформації про корпоративну та соціальну відповідальність UKRSIBBANK BNP Paribas Group читайте у відповідному розділі.

Поділитися сторінкою: