28.12.2020

UKRSIBBANK — «Велопрацедавець 2020» за версією U-Cycle

UKRSIBBANK BNP Paribas Group відзначений як «Велопрацедавець 2020» за версією «U-Cycle – Асоціації велосипедистів Києва» і обійняв третє місце серед офісів компаній Києва у національному конкурсі на кращі велоумови для своїх співробітників з велосипедами та промоцію велоїзди по місту.

«Нам приємно отримувати відзнаку серед велопрацедавців у такий мінливий за обставинами рік. Під час карантину UKRSIBBANK вкотре підтвердив свої наміри створювати краще місце для роботи і відкрив велопарковку у головному офісі Києва, обладнану душовими. Саме ця велопарковка була заявлена у конкурсі і визнана організаторами «Велопрацедавець 2020» однією з найкращих, – зазначив Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління, головний операційний директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Крім головної інвестиції, об’єктом якої завжди були і лишаються люди, для банку важливим аспектом є зменшення прямого впливу на довкілля та дотримання програми Green Company for Employees. Ця програма є частиною напрямку Залучення – Engagement і віддзеркалює обізнаність громади щодо відповідальності перед планетою».

Асоціація велосипедистів Києва відзначила найбільш зручні для велосипедистів офіси в різних містах України. Конкурс «Велопрацедавець» проходив вже другий рік поспіль на національному рівні і у кожному з 8 міст переможця визначили окремо: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Вінниця, Одеса та Славутич. Перемогу в конкурсі отримали компанії, організації та установи, що пропонують найкомфортніші умови для співробітників: щонайменше встановили велопарковку, можливо, мають місце для переодягання та душ і загалом заохочують співробітників їздити велосипедом на роботу.

«Якість заявок набагато покращилась, велоумови в компаніях відповідають всім вимогам конкурсу, а ті компанії, які подаються до участі не вперше – піднімають власну планку для здобуття перемоги. Тому цього року на перший план при велоаудиті майже в усіх містах вийшла саме мотиваційні заходи керівництва компаній для своїх команд», – повідомила Маріанна Маршаленко, координаторка Національного конкурсу «Велопрацедавець».

Конкурс «Велопрацедавець» заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності і підвищує рівень працездатності. Мета конкурсу – розвиток велосипедної інфраструктури в місті та промоція їзди велосипедом, зокрема на роботу.

Поділитися сторінкою:

| 1.574 сек. | SQL -569 | 33.34MB