06.12.2017

UKRSIBBANK видав понад 140 млн грн IQ-energy кредитів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group видав майже 6900 кредитів за програмою енергоефективності житла IQ energy на загальну суму понад 140 млн грн. Загалом же, з 2016 року понад 12 тис українців скористалися програмою IQ energy, утепливши та модернізувавши свої помешкання у кредит на загальну суму 318 млн грн.

Після того як у липні 2017 року Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) збільшив розмір компенсації за програмою IQ energy більш ніж удвічі, до 35%, кількість звернень за позикою та обсяг кредитів суттєво збільшилися.

ЄБРР додатково профінансує програму «теплих кредитів» в Україні на 18 млн євро, з яких 10 млн євро виділено UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Обсяги в рамках цієї програми збільшилися в 10 разів, що підштовхнуло нас до підписання договору про додаткове фінансування», — підкреслив Заступник Голови Правління, Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group Володимир Радін.

Наразі IQ energy кредити — це одна з найцікавіших послуг для клієнтів роздрібних банків.

«Сьогодні українці набагато відповідальніше ставляться до енергоспоживання. UKRSIBBANK прагне, щоб кожен українець міг встановити якісне енергоощадне обладнання, утеплити й модернізувати своє житло, адже сучасні енергоефективні технології дозволяють, з одного боку, клієнтам суттєво заощаджувати на комунальних платежах, а з іншого — зменшують енергозалежність країни», — продовжив Володимир Радін.

Більше того, програма IQ energy відповідає глобальній меті Групи BNP Paribas — підтримці боротьби зі зміною клімату. Так, Група BNP Paribas взяла на себе зобов’язання стати вуглецево-нейтральною компанією з точки зору викидів CO2, пов’язаних із діяльністю компанії.

«Сьогодні наші клієнти лише за 30 хвилин можуть оформити позику на якісне європейське обладнання в 1000 торгових точках та в 335 відділеннях банку, а за декілька тижнів отримати компенсацію у розмірі 35% від позики», — продовжив Володимир Радін.

Оформити позику можна на низку товарів: металопластикові вінка, теплоізоляція, котли, сонячні батареї, вхідні двері, лічильники тепла тощо. Компенсації позики на основне обладнання, супутні товари, а також оплату монтажних робіт виплачуються протягом 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки. Максимальна сума компенсації становить 3000 євро.

Як отримати 35% компенсації від суми кредиту на енергоефективні товари?

  1. Оберіть енергоефективне обладнання на сайті IQ Energy або в магазині-партнері та обов’язково роздрукуйте сертифікат відповідності з унікальним дев’ятизначним кодом LEME з сайту www.iqenergy.org.ua
  2. Придбайте цей товар в кредит від UKRSIBBANK та встановіть його. Обов’язково зробіть фото «до» та «після» встановлення обладнання.
  3. Зареєструйтеся на www.iqenergy.org.ua
  4. Подайте заявку на отримання компенсації.
  5. Заповніть форми та завантажте підтверджувальну документацію.

Заяву на отримання компенсації можна подати протягом 4–х місяців з моменту оформлення кредиту.

Поділитися сторінкою: