19.05.2020

UKRSIBBANK відкрив оновлене відділення у Миколаєві

18 травня у Миколаєві UKRSIBBANK BNP Paribas Group відкрив оновлене відділення 702 за адресою: просп. Богоявленський, 342/2.

Відзначаючи 30 річницю UKRSIBBANK, банк постійно інвестує в якість обслуговування й надалі сприяє оновленню відділень, що підтверджує надійність фінансового партнера та свідчить про стійкіть бізнес-структури. Для банку, як частини міжнародної групи BNP Paribas, дуже важливо, щоб заходячи до відділення UKRSIBBANK, клієнти відчували атмосферу Групи у цілому.

Саме 702-ге відділення UKRSIBBANK стало першим у Миколаєві 18 років тому, наразі воно поєднує високий європейський рівень банківського сервісу, сучасні технології та якісну фінансову експертизу. І хоча ми радимо максимально використовувати зручний онлайн-банкінг UKRSIB online та безготівкові розрахунки, наші працівники завжди чекають на тих, кому необхідно звернутися у відділення.

«Відновлення роботи відділень банку, закритих під час карантину, відбуватиметься в кілька етапів і залежить від пом’якшення карантинного режиму, в першу чергу, та повноцінного запуску громадського транспорту, — зауважив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Перша хвиля відкриття відбулася 12 травня і ми відкрили додатково 36 відділень».

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — банк для світу, що змінюється!

Поділитися сторінкою: