08.08.2019

UKRSIBBANK відкрив Premium відділення у Одесі

UKRSIBBANK BNP Paribas Group приурочив до національного свята Франції відкриття оновленого відділення у Одесі, що поєднує Premium та Private banking сервіс. Відділення №555 розташоване за адресою: Одеса, вул. Романа Кармена, 21а.

UKRSIBBANK продовжує знайомити Premium клієнтів з французькими традиціями та надавати послуги з високим європейським рівнем банківського сервісу. Адже оновлене відділення у Одесі поєднує сучасні технології та якісну фінансову експертизу.

Для банку, як частини міжнародної групи BNP Paribas, дуже важливо обслуговувати клієнтів у кращих європейських традиціях. Щоб заходячи до відділення UKRSIBBSNK, клієнти відчували атмосферу групи у цілому. Такі відділення нового формату можна зустріти у Франції, Італії, Туреччині та інших країнах, де працює група. А це 72 країни у різних точках світу.

Зазначимо, UKRSIBBANK запросив клієнтів Premium та Private banking на відкриття оновленого відділення, де також відсвяткував День Бастилії. Вишукана музика, виставка від художньої галереї «Art Club Gallery», пізнавальна вікторина на знання історії та культури Франції, невимушене спілкування із працівниками банку у той час, як аромати французького провансу переплітались з приємними нотками морського повітря, — за таким сценарієм відбулася неформальна частина презентації відділення банку.

Світлини з незабутнього святкування Дня взяття Бастилії з UKRSIBBANK у Одесі можна знайти на сторінці банку у Facebook.

UKRSIBBANK постійно інвестує в якість обслуговування. Філософія роботи банку полягає у розумінні того, що банк і клієнт — у першу чергу, партнери. Наше завдання зробити фінансове життя клієнта успішним, безпечним і простим.

Поділитися сторінкою:

| 1.441 сек. | SQL -571 | 32.88MB