30.01.2015

УкрСиббанк відкрив відділення європейського формату у Дніпропетровську

УкрСиббанк BNP Paribas Group продовжує модернізацію роздрібної мережі. 28 січня банк відкрив нове відділення європейського формату в самому центрі Дніпропетровська, на проспекті Карла Маркса, 46.

Відділення організовано таким чином, аби клієнти максимально ефективно могли використовувати свій час. Для максимального комфорту клієнтів у приміщені створено кілька зон: для зустрічі, очікування та консультацій, а також окрема кімната переговорів. Крім того, передбачено зону для найменших відвідувачів, де діти клієнтів можуть розважитися іграшками та розмальовками, поки їхні батьки вирішують фінансові питання.

Зона самообслуговування в новому відділенні представлена двома банкоматами, за допомогою яких можна здійснювати фінансові операції: знімати готівкові кошти, поповнювати картковий або мобільний рахунок, підключитися до StarSMS, переводити гроші з картки на картку, здійснювати платежі на користь підприємств, погашати кредит, поповнювати депозит і т.д.

Для зручності клієнтів у відділенні встановлено спеціальний комп’ютер, за допомогою якого можна зайти на сайт my.ukrsibbank.com і виконати необхідні операції через інтернет-банкінг Star24.

«Якість обслуговування клієнтів має найвищий пріоритет у нашій роботі, адже наші клієнти мають отримувати банківський сервіс на рівні європейських відділень BNP Paribas Group, — підкреслює Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. Відкриваючи нові відділення, ми не просто проводимо реконструкцію, ми змінюємо підхід співробітників банку до обслуговування клієнтів. В основі цього підходу лежить наше прагнення допомогти клієнтам у реалізації їхніх фінансових планів. Ми робимо все, аби стати надійним фінансовим партнером для наших клієнтів. Європейський формат гарантує високі стандарти сервісу, що відповідають запитам найбільш вимогливих клієнтів».

Поділитися сторінкою: