15.10.2014

УкрСиббанк відкрив відділення нового формату в Херсоні

У великій родині УкрСиббанку BNP Paribas Group поповнення. У мікрорайоні Північний міста Херсона за новою адресою — на перехресті проспекту 200 років Херсона та вулиці Некрасова — розкрило свої двері відділення нового формату.

Відділення організовано так, аби клієнти мали змогу максимально ефективно використовувати свій час. У відділенні передбачено кілька затишних зон для індивідуальних клієнтів і для підприємств середнього та малого бізнесу: для зустрічі, очікування та консультацій.

За допомогою двох банкоматів у відділенні клієнти можуть самостійно здійснювати фінансові операції: знімати кошти, поповнювати карткові або мобільні рахунки, підключатися до StarSMS, переводити гроші з картки на картку, робити платежі на користь підприємств, виплачувати кредити, поповнювати депозити.

У відділенні встановлено спеціальний комп’ютер для клієнтів. З його допомогою можна зайти на сайт УкрСиббанку та сайти партнерів, а також в інтернет-банкінг Star24, і виконати необхідні банківські операції. А фінансові консультанти підкажуть, як користуватися програмою.

Тут також подбали і про відвідувачів з дітьми. Поки батьки зайняті фінансовими питаннями, малюки можуть розважити себе іграшками та розмальовками.

«Саме тепер, у цей нестабільний для країни період, відкриття нового відділення — свідчення надійності та стабільності УкрСиббанку, — підкреслив Дмитро Грозав, начальник Херсонського регіонального управління УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Європейський формат відділень УкрСиббанку, перш за все, означає європейський підхід співробітників банку до обслуговування клієнтів. В основі цього підходу лежить наше прагнення допомогти клієнтам у реалізації їхніх фінансових планів. Ми робимо все, аби стати надійним фінансовим партнером для більш ніж 40 тисяч клієнтів. Європейський формат гарантує високі стандарти сервісу, що відповідають запитам найвимогливіших клієнтів».

Торгова мережа УкрСиббанку у Херсонській області представлена 13 відділеннями, десять із яких розташовані у Херсоні, а три інші — у містах Скадовськ, Гола Пристань і Каховка.

Поділитися сторінкою: