09.10.2018

UKRSIBBANK відкриває міні – відділення у KidsWill

Вже цієї неділі — 14 жовтня о 12.00 UKRSIBBANK BNP Paribas Group відкриє нове відділення банку для дітлахів у країні дитинства — KIDSWILL.

Ми запрошуємо усіх на святкове відкриття, де буде багато веселощів, смачні солодощі, круті фото на згадку, яскраві кульки та приємні подарунки.

Також до свята можна долучитися за допомогою участі у конкурсі, що проводиться у соціальній мережі. Написавши у коментарях, як ваша дитина розуміє поняття «банк», на офіційній сторінці UKRSIBBANK у Facebook, ви можете виграти безкоштовне запрошення на відкриття, яке розраховане на одну дитину у супроводі дорослого.

Дитяче відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group стане фінансовим центром міста професій KIDSWILL. Сюди приходитимуть усі діти, щоб отримати стартовий капітал, працювати касиром чи інкасатором, а також вивчати фінансову грамоту у «Школі юного банкіра». На уроках історії грошей діти зможуть дізнатися як у далекому минулому, коли ще не було грошей, люди купували потрібні їм речі, обмінюючись мушлями та камінцями, чому пластикові картки у гаманцях — це зручний та безпечний спосіб розрахунків, а ще як можна отримати гарні знижки на будь-що, чи можна сплатити чеки одним змахом руки, та якими будуть гроші майбутнього.

Як частина глобальної фінансової Групи BNP Paribas кожного дня ми прагнемо створити банк із високими стандартами та позитивним впливом на навколишнє середовище та суспільство. Відкриваючи дитяче відділення у KIDSWILL UKRSIBBANK BNP Paribas Group сприяє фінансовій освіті, починаючи з дитинства.

Поділитися сторінкою: