07.05.2020

UKRSIBBANK – відмовляється від використання одноразових предметів з пластику

UKRSIBBANK як частина глобальної Групи BNP Paribas запровадив екологічну програму «Зелена компанія для співробітників» для створення еко-дружнього середовища та скорочення прямого впливу на навколишнє середовище.

Банк зобов’язується відмовитися від використання одноразових предметів з пластику та максимально скоротити його кількість у робочому середовищі: у сферах громадського харчування, матеріально-технічного забезпечення офісів банку, а також рекламних товарів та сувенірної продукції. Також банк заохочує спільноту своїх співробітників дбати про навколишнє середовище у повсякденному житті.

«Зелена компанія» — це один із кроків позитивного впливу, що відповідає цілям сталого розвитку ООН та підписаній BNP Paribas Паризький кліматичній угоді.

Боротьба із пластиком — важлива екологічна та соціальна проблема. Лише у 2017 році загальний обсяг випуску пластику у світі склав 348 млн тон. За даними вчених з 1950 по 2015 рік було вироблено 8,3 млрд тон пластику, 6,3 млрд тон з яких й наразі є сміттям. Адже лише 9% було перероблено, 12% було спалено, а це означає, що 79% утилізували на сміттєзвалищах або скидали у природне середовище, особливо в океан. Про це йдеться у документальному фільмі «Океан» Крейга Лісона — посла захисту довкілля та сталого розвитку BNP Paribas.

UKRSIBBANK постійно дбає про навколишнє середовище. Вже кілька років поспіль співробітники банку висаджують сотні дерев та кущів у різних містах України. Також UKRSIBBANK популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки.

Банк дякує усім за розділення цінностей та захисту навколишнього середовища заради кращого майбутнього.

Поділитися сторінкою: