02.07.2019

UKRSIBBANK відсвяткував 29 років

Свій 29-й день народження UKRSIBBANK BNP Paribas Group провів у компанії справжніх друзів: це були співробітники банку разом з їх родинами та особливі діти, чиїм розвитком та інклюзією банк опікується багато років разом з благодійними організаціями ВБО «Даун Синдром», МБФ «Лікар.інфонд», МБФ «Здоров’я майбутнього».

Щоб подарувати справжнє свято друзям UKRSIBBANK запросив дітей з особливими потребами ДЦП, вадами зору, синдромом Дауна до міста професій KidsWill, де дітлахи весело та пізнавально провели час.

«День народження банку — це чудова можливість створити підґрунтя для позитивних змін у житті дітей, якими ми опікуємося, — розповіла Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Впродовж багатьох років ми спостерігаємо, наскільки важлива соціалізація дітей з особливими потребами. Наші юні гості змогли спробувати себе у різних професіях, зокрема вони вивчали фінансову грамоту та «працювали» банкірами».

Натхненні святом, діти подарували банку подарунки зроблені власноруч.

Для працівників UKRSIBBANK також влаштував справжнє свято на відкритому повітрі, куди запросив колег разом з їх родинами. Дорослі і малеча знайшли веселощі кожен на свій смак: футбол, гігантська монополія, мега-волейбол, атракціони, танцювальний флешмоб та спортивні старти. Дорослі теж активно брали участь разом зі своїми дітьми у веселих конкурсах з аніматорами, на великій розважальній зоні з батутом та у мотузковому містечку.

«Складовою успішного кар’єрного розвитку є вміння бути щасливим, щоденно зустрічаючи професійні виклики. Це вміння приходить з бажанням працювати над собою і розумінням того, що працівник завжди може розраховувати на підтримку роботодавця з високими корпоративними стандартами. — продовжила Яніна Ольховська. — У важливі для компанії дні ми даємо можливість ще більше згуртуватися, пізнати інтереси один одного, розвиватися, бути щасливими. Адже тільки щасливий працівник банку може позитивно впливати на успіх клієнтів та розвивати майбутнє компанії».

Бути банком позитивних змін — означає розуміти зміни, перетворювати їх на нові можливості, впроваджувати провідні технології та якісні сервіси задля кращого майбутнього.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group входить у ТОП-3 за прибутковістю, обслуговує біля 2 000 000 клієнтів, 600 груп корпоративних компаній, 170 000 підприємств малого та середнього бізнесу.

На сьогодні UKRSIBBANK BNP Paribas Group універсальна банківська установа, що посідає верхні рядки фінансових рейтингів України та пропонує сервіс міжнародного рівня. Мережа відділень банку в Україні охоплює майже 100 міст.

Поділитися сторінкою: