15.04.2019

UKRSIBBANK відзначено як активного підписанта Пакту заради молоді-2020

Нещодавно UKRSIBBANK BNP Paribas Group відзначено як одну з найактивніших компаній-підписантів Пакту заради молоді-2020, що реалізується Центром «Розвиток КСВ»: Міністерством молоді та спорту України та Фондом ООН у галузі народонаселення.

За три роки реалізації Пакту заради молоді-2020 створено більше 32 000 місць для стажування та роботи молоді. Всього 123 компанії з різних регіонів України підписали документ, а також встановлено більше півтисячі партнерств із закладами освіти.

Марина Саприкіна, керівниця CSR Ukraine, Центру «Розвиток КСВ», відзначила: «CSR Ukraine, як експертна організація, яка просуває принципи сталого розвитку та соціальної відповідальності бізнесу, три роки тому долучилась до європейської ініціативи — Пакт заради молоді, і спільно з партнерами започаткувала українську програму. Підписуючи Пакт, компанії беруть три зобов’язання:

  1. створювати нові робочі місця для молоді;
  2. розробляти нові програми партнерства з університетами;
  3. залучати співробітників до менторства з питань кар’єри.

Важливо, що компанії виконують свої зобов’язання і кожен рік звітують про прогрес».

Активне доручення компаній до Пакту заради молоді-2020 свідчить про розширення можливостей молоді на ринку праці, можливості планувати кар’єру починаючи зі школи та досягати успіху у професійному житті. «UKRSIBBANK BNP Paribas Group — це банк позитивних змін. Ми усвідомлюємо, що молодь має потужний потенціал: це нове бачення перспектив, сміливі ідеї та креатив. Тому ми запрошуємо на роботу не тільки експертів, а й вчорашніх випускників вузів. Більш того, ми дивимося в майбутнє і вже сьогодні заохочуємо школярів — покоління, яке найбільше цінує технології, мобільність і постійний розвиток, обирати кар’єру у світі фінансів», – підкреслила Юлія Кадуліна, заступник Голови Правління, Головний операційний директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.163 сек. | SQL -572 | 32.91MB