15.07.2022

UKRSIBBANK відзначив фіналістку «Створено жінками»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group відзначив спеціальним призом одну з фіналісток конкурсу «Створено жінками», який вже чотири роки організовує Франко-українська торгово-промислова палата.

Ольга Шурова отримала від банку сертифікат на 50 000 гривень на розвиток бізнесу – школи французької мови Musique de Langue. Мета цього проекту – навчити українців французької, а франкомовних людей у всьому світі – української. «Така ідея дозволяє створювати зв’язки між унікальними культурами та народами, а це дуже важливо», – переконаний Лоран Дюпуш голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Українська має право бути популярною для вивчення в Європі та усьому світі. Тим більше коли це дві найкрасивіші мови. З початком війни кількість студентів в школі зросла, люди активно вивчають мову, не відкладаючи цю справу на потім», – розповіла Ольга Шурова.

Загалом цього року на конкурс «Створено жінками» надійшло 137 заявок, з яких журі обрало 10 фіналісток. Конкурс покликаний спростувати упередження щодо жінок в бізнесі, посилити їхні можливості, надихнути не боятися розпочинати та продовжувати власну справу. Перше місце конкурсу «Створено жінками» обійняла Андріана Мальська, засновниця “Педіатрії Андріани Мальської”. Вона отримала 100 000 грн, які спрямує на покупку сучасного кардіографа. Друге місце та грошову премію у 50 000 грн Яна Ситніченко із виробництвом дерев’яних пазлів CreatifWood. Третє місце та грошову премію 50 000 грн – Інна Скаржинська з брендом рослинної косметики Vesna.

«Я глибо вражений усіма проєктами учасниць конкурсу та їх сміливістю розвивати бізнес попри дуже складні умови, – говорить Лоран Дюпуш. Адже в умовах сьогодення підприємцям довелося зіткнутися з серйозними випробуваннями: евакуювати свої родини в безпечне місце, а також релокувати свій бізнес, шукати нові ринки та можливості розвитку, створювати робочі місця та допомагати суспільству.

Як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas UKRSIBBANK є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності. Банк активно підтримує прагнення жінок розвивати свій підприємницький потенціал, аби вони використовували свій талант, навички, творчий підхід заради кращого майбутнього як свого, так і економіки України загалом. З 2018 року UKRSIBBANK розвиває власний проєкт «Women in Business», орієнтований на жінок, що займаються підприємницькою діяльністю або ж забезпечують керівництво бізнесом.

Поділитися сторінкою: