07.10.2022

UKRSIBBANK випустив звіт за 2021 рік

UKRSIBBANK BNP Paribas Group оприлюднив консолідований звіт про управління за 2021 рік.

Вся важлива та потрібна інформація розміщена у чотирьох блоках: «Організація Банку», «Бізнес-модель», «Стратегія та фінансові результати» та «Бізнес-партнери». UKRSIBBANK, як відповідальна кампанія, дотримуємося принципу відкритої інформації і ділиться даними з партнерами, клієнтами, суспільством загалом.

У першому розділі можна дізнатися як про організацію Банку так і про макроекономічний розвиток України у 2021 році та про Групу BNP Paribas, корпоративну соціальну відповідальність, залученість чи нагороди.

Блок «Бізнес-модель» розповідає про стратегію та модель комплементарного бізнесу, корпоративних клієнтів чи клієнтів роздрібного бізнесу, фінансові ринки UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Третій розділ – «Стратегія та фінансові результати», містить інформацію про стратегію банку до 2025 року, фінансові результати, структуру капіталу та ліквідності.

У останньому блоці розповідається про управління персоналом, ІТ технології, котрі застосовуються у банку. Тут можна почитати про управління ризиком, функцію комплаєнс та внутрішній аудит.

«Головні завдання 2021 року полягали в тому, щоб надавати найкращі якісні послуги клієнтам. Банк посилив ресурси та можливості для допомоги клієнтам подолати тривалу кризу. Пандемія прискорила необхідність використання цифрових рішень. Щоб відповідати викликам, банк постійно розробляв нові рішення для корпоративних та роздрібних клієнтів, інвестуючи у розвиток інтернет-платформ та додатків UKRSIB online (Dreams, Екстра.Більше) та UKRSIB business. Ми продовжуємо розвивати «позитивний банкінг», залучаючи суспільство до важливих проєктів. Співробітники UKRSIBBANK є нашою гордістю. Банк запустив нову програму New way of working, що передбачала розробку та запуск рішень, які відповідають новим умовам праці: впровадження гібридної роботи, розширення цифрових інструментів та управління змінами для кращої підтримки співробітників. У 2021 році ми вдруге отримали сертифікацію кращого роботодавця Top Employer в Україні та Європі.», – прокоментував Лоран ДЮПУШ, Головний виконавчий директор&Регіональний менеджер BNP Paribas в Україні та Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Поділитися сторінкою:

| 1.116 сек. | SQL -577 | 33.24MB