25.11.2022

UKRSIBBANK виступив перед молоддю AIESEC на форумі Youth Speak

Декілька насичених днів у жовтні та листопаді представниці UKRSIBBANK BNP Paribas Group спілкувалися з молоддю AIESEC та розповідали про емоційний інтелект, фінансову грамотність та як керувати власними коштами.

Заходи відвідали близько 500 молодих людей у режимах онлайн та офлайн.

Олеся Ільєнко, начальниця Управління по залученню талантів, поділилася з учасникам корисною інформацією про емоційний інтелект. Адже це одна із ключових навичок, що допомагає бути ефективним у реаліях сучасного бізнесу.

Для молодих людей, які виходять на ринок праці, знання про емоційний інтелект мають практичне застосування як в широкому сенсі так і для успішного проходження співбесіди. А ось щодо учасників воркшопу, то вони, як завжди для молоді AIESEC, приємно мене вразили продемонстрованою самоусвідоленністю та відкритістю до миттєвого відпрацювання нових навичок.

Олеся Ільєнко
начальниця Управління по залученню талантів

Елла Назаренко, керівниця Центру розвитку преміум сегменту та індивідуального бізнесу, розповіла про важливість бути фінансово грамотним, як накопичувати на мрії та як правильо донатити. І на завершення дала рекомендації, як створити пасивний дохід, описала короткострокові та довгострокові опції.

В різних країнах Європи, молодь має досить високий рівень фінансової грамотності та обізнаності у фінансових сферах. Саме ви швидко адаптуєтеся, коли на ринку з’являються нові продукти. Але в той же час перед вами постає багато викликів: перша зарплата, перше планування власного бюджету, донати тощо. Тут ви можете покладатися на фахівців цієї справи, тобто на нас – UKRSIBBANK. Ми є надійними фінансовим партнером кожному нашому клієнту: допоможемо, порадимо, проконсультуємо.

Елла Назаренко
керівниця Центру розвитку преміум сегменту та індивідуального бізнесу

У 2021 році банк отримав сертифікацію компаній «Роботодавець, дружній до молоді» в межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2025» та програми «Мріємо та діємо». Уже багато років поспіль в UKRSIBBANK діють програми для студентів, мета яких розвивати талановиту молодь та залучати їх до розвитку української банківської сфери разом. Більшість залишаються працювати в банку, або ж потрапляють в програму розвитку талантів і роблять кар’єру в UKRSIBBANK або в інших країнах групи BNP Paribas.

Поділитися сторінкою: