17.06.2021

UKRSIBBANK вітає фіналісток конкурсу серед жінок-підприємниць Women’s Pitch Day

Нещодавно завершився фінальний етап конкурсу серед жінок-підприємниць Women’s Pitch Day, що проводився Центром «Розвиток КСВ» та платформою з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Близько 100 команд з усієї України подали свої проєкти на конкурс стартапів, до якого долучилися дівчата та жінки від 18 років з креативними ідеями. Серед них було обрано 27 команд, які пройшли десятиденне навчання та презентували журі свої ідеї власної справи STEM спрямування (наука, технології, інженерія, математика).

Перше місце в конкурсі стартапів отримала команда iCardy, яку представляла Оксана Севрюкова. iCardy – це апаратний / програмний діагностичний інструмент, який дозволяє лікарям здійснювати віддалений моніторинг пацієнтів щодо доступних засобів для вирішення основних серцево-судинних захворювань. Команда отримала грант у розмірі 30 000 грн на розвиток ідеї та проєкту від генерального партнера UKRSIBBANK BNP Paribas.

«Я дякую членам журі, що голосували за мій стартап iCardy. Коли оголошують переможця, і ти чуєш своє ім’я – це безумовне щастя, радість та гордість. Я бажаю кожній засновниці бізнесу пережити ці емоції. Ця перемога важлива складова на шляху розвитку нашого стартапу. Це ще один крок для створення кращих медичних умов у нашій країні у галузі кардіомоніторингу», – поділилася Оксана.

Переможниця також подякувала за можливість знайти однодумців, менторів/-ок та створення спільноти, частиною якої є всі, хто був долучений до Women’s Pitch Day.

Друге місце та спеціальний приз від інноваційного партнера заходу Lenovo, отримала команда Lingart з мобільним додатком нового формату для багатомовних інтерактивних аудіокниг, який дозволяє слухати технічну і навчальну літературу. У кожній книжці текст і аудіо синхронізовано, а до кожного речення можна додавати зображення, відео, таблиці, графіки і навіть редактор коду.

Перед оголошенням переможниць Марина Саприкіна, Голова правління «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», засновниця ініціативи «Дівчата STEM» побажала дівчатам віри в свої сили та натхнення. Навіть якщо вони не отримали першість цього разу, щоранку варто прокидатися і думати про те, а що сьогодні ви зробите для своєї мети.

Членкиня журі Світлана Маслакова, директорка з питань реструктуризації та стягнення боргів в UKRSIBBANK BNP Paribas Group, поділилась враженнями: «На таких заходах мене захоплює сміливість йти вперед, адже це ознака впевненості, а отже щастя. Дякую дівчатам за те, що вони роблять світ кращим і так сміливо беруть на себе ризики задля досягнення мети».

Захід модерував Дмитро Швець, співзасновник платформи n.cubator та співорганізатор Women’s Pitch Day. На думку Дмитра, інноваційні підходи до навчання через дію дозволили протягом короткої програми з підготовки до пітч-дня створити умови максимально наближені до реальних та навчити учасниць не тільки пітчити власні ідеї, а й виявляти цільові аудиторії та розуміти їхні болі та потреби. Також вразила участь у програмі учасниць різних вікових груп, що гармонійно доповнило досвід енергією й навпаки.

Запис заходу за посиланням: https://youtu.be/ITZiBs8-DHg

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.orgn.cubator – платформа з розвитку усвідомленого підприємництва, яка навчає системному бізнесу за допомогою новітніх підходів до навчання через дію, гейміфікацію та менторство Місія n.cubator: розвивати громадянське суспільство через створення та розвиток нових усвідомлених та відповідальних бізнесів. www.ncubator.info

Поділитися сторінкою:

| 1.430 сек. | SQL -577 | 33.22MB