03.02.2020

UKRSIBBANK визнаний кращим роботодавцем Європи у складі Групи BNP Paribas

BNP Paribas — головний акціонер UKRSIBBANK — вже сьомий рік поспіль визнаний кращим роботодавцем ЄвропиTop Of Employers Europe з сертифікацією для восьми країн: Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Люксембурзі, Польщі, Україні та Туреччині.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group поповнює ряд країн присутності BNP Paribas з сертифікацією «Top Employers Europe 2020» та визнаний кращим роботодавцем в Європі.

BNP Paribas отримав престижну сертифікацію «Top Employers Europe 2020» за кращі умови роботи для працівників. Група приділяє велику увагу своїм працівникам та їх робочому середовищу, яке постійно адаптується відповідно до культурних та суспільних змін, потреб поколінь. Сертифікація також підкреслює високу корпоративну культуру Групи, відмінне управління кар’єрою та процедурами планування наступності, стратегію управління ефективністю та сильний розвиток лідерства.

Відповідно до процесу, застосовуваного Інститутом провідних роботодавців, компанії-учасниці повинні відповідати дуже жорстким критеріям, щоб пройти сертифікацію. Лише компанії, сертифіковані як мінімум у п’яти європейських країн, були удостоєні спеціального визнання Top Employer Europe 2020.

Поділитися сторінкою:

| 1.191 сек. | SQL -574 | 32.93MB