23.04.2013

УкрСиббанк визнано кращим іноземним банком в Україні за версією EMEA Finance

УкрСиббанк BNP Paribas Group удостоєний почесної нагороди «Кращий іноземний банк в Україні» від авторитетного міжнародного бізнес-видання EMEA Finance.

УкрСиббанк BNP Paribas Group удостоєний почесної нагороди «Кращий іноземний банк в Україні» від авторитетного міжнародного бізнес-видання EMEA Finance в рамках конкурсу «Європейська банківська премія 2012» («Europe Banking Awards 2012»). Це вже четверта нагорода від EMEA Finance: звання «Кращий іноземний банк в Україні» УкрСиббанк отримав у 2008-2011 роках. Також цього року УкрСиббанк вдруге удостоєний нагород «Кращий інвестиційний банк в Україні 2012» та «Кращий брокер в Україні 2012».

«У 2012 році УкрСиббанк значно поліпшив свої показники, закінчивши рік з чистим прибутком у розмірі 65,2 млн грн. Ефективність стратегії банку дозволила нам досягти позитивних результатів, що надало нам тверді підстави для зміцнення провідної ролі банку на фінансовому ринку України. Чергова почесна нагорода від EMEA Finance є підтвердженням стабільного розвитку і фінансової стійкості УкрСиббанку, бездоганної якості продуктів і послуг, інноваційних підходів та слідування принципам роботи BNP Paribas», — зазначив голова правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє.

УкрСиббанк продовжує утримувати лідерські позиції і на інвестиційного-банківському ринку країни. «Високе визнання УкрСиббанку на ринках капіталів підкреслює наш досвід і прихильність цілям. Незважаючи на складні ринкові умови ми продемонстрували здатність адаптуватися до нових реалій і незмінно залишаємося надійним партнером для наших клієнтів», — прокоментував заступник голови правління з ринків капіталу УкрСиббанку BNP Paribas Group Франсуа Жіро.

Починаючи з 2001 року банк провів понад 80 угод на ринку боргового капіталу, сукупний обсяг яких склав більше 10 млрд гривень. Облігаційний випуск УкрСиббанку на загальну суму 1 млрд грн, здійснений у березні 2012 року, визнано кращою угодою первинного розміщення у фінансовому секторі за версією інформаційного агентства Cbonds.

Для довідки:

Міжнародний журнал EMEA Finance — видавництво, що спеціалізується на фінансових подіях та досягненнях в країнах Європи, Близького Сходу та Африки – входить у видавничу групу Exporta group. Матеріали видання присвячені новинам ринків капіталу, аналізу найбільших операцій і тенденцій економічного розвитку країн Європи, Близького Сходу і Африки. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні.

Поділитися сторінкою: