11.02.2015

УкрСиббанк визнано одним із найбільш життєздатних банків України

УкрСиббанк BNP Paribas Group увійшов до п’ятірки найбільш життєздатних банків в Україні у 2014 році за версією Forbes. Показово, що сусідами УкрСиббанку у ТОП-5 фінзакладів з високим рівнем життєздатності стали виключно іноземні банки.

Рейтинг банків складено з урахуванням даних їх фінансової звітності станом на 1 січня 2015 року. Враховувалися перш за все кількісні фінансові показники, серед яких — індикатори ліквідності, рентабельності, капіталізації, а також якісні фактори безперебійності платежів, підтримки акціонерів і ризиків країн їх походження.

Мета рейтингу — знайти банки з високою внутрішньою здатністю вистояти у період системної нестабільності. За інформацією Forbes, високих показників ліквідності, рентабельності та інших індикаторів стійкості іноземним банкам вдалося досягти завдяки суттєвому рівню підтримки з боку західних материнських холдингів.

Нагадаємо, раніше УкрСиббанк було визнано найнадійнішим банком для розміщення депозитів за версією агенства «Стандарт-Рейтинг». Крім того, банк увійшов до п’ятірки найнадійніших банків України за версією журналу «Новое время» і до трійки найбільш стійких банків країни за результатами рейтингу від порталу «Мінфін».

Поділитися сторінкою:

| 1.367 сек. | SQL -588 | 33.17MB