18.04.2013

УкрСиббанк визнано переможцем у номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділеннях» у щорічному рейтингу «50 провідних банків України»

Понад усе ми пишаємося бездоганною репутацією УкрСиббанку, яку підтверджуємо вже понад 20 років. Найбільший здобуток банку — довіра 2 мільйонів клієнтів, а головне покликання — бути корисним для кожного з них. Наша мета — будувати міцні, тривалі та відповідальні стосунки з клієнтами, допомагаючи їм у здійсненні планів і в щоденних справах.

Бездоганний сервіс відрізняє нас від інших компаній. Саме у цьому наші клієнти вбачають для себе значну перевагу УкрСиббанку. А нагорода провідного видавництва «Коммерсант-Україна» тільки підтверджує вподобання українців.

Ми ж прагнемо не просто відповідати очікуванням наших клієнтів, але й щораз перевершувати їх. Саме це керує нами в бажанні стати найкращим банком для клієнтів в усіх аспектах, починаючи з ефективних, вигідних і зрозумілих фінансових інструментів та закінчуючи індивідуальним підходом, професійною консультаційною підтримкою, оперативністю операцій та широким спектром альтернативних каналів обслуговування.

Значних зусиль ми докладаємо для покращення сервісу та якості послуг. Ми фокусуємося на провідних технологіях та інноваційних підходах у впровадженні нових каналів обслуговування (інтернет, багатофункціональні банкомати та кіоски самообслуговування). Відкриваючи сучасні відділення, ми не просто використовуємо сучасний дизайн, але й змінюємо сам формат обслуговування. Якісно новий банківський сервіс, в свою чергу, формує комфортну та прозору систему взаємодії.

Ми приділяємо максимальну увагу якості обслуговування, здійснюючи низку заходів з контролю якості. Зокрема, в рамках посиленого контролю за дотриманням стандартів обслуговування клієнтів проводиться оцінка персоналу з використанням так званого «таємного покупця», розроблена система винагороди та заохочення найкращих співробітників. А результати перевірок дають можливість зрозуміти та об’єктивно оцінити, наскільки наш сервіс відповідає побажанням клієнтів.

Думка кожного клієнта вкрай важлива для нас. Тож для оцінки рівня задоволеності клієнтів та отримання зворотного зв’язку про якість наших послуг ми регулярно здійснюємо телефонні опитування, слідкуємо за відгуками існуючих та потенційних клієнтів банку на офіційних сторінках у соціальних мережах та публічних фінансових форумах. Завдяки відкритому діалогу з клієнтами ми можемо оперативно реагувати на їх звернення, а отже і вдосконалюватися заради комфорту та добробуту кожного клієнта.

Впевнені, тільки досконалість в обслуговуванні та своєчасне виявлення потреб клієнтів є запорукою довготривалих стосунків та гарного настрою наших клієнтів.

УкрСиббанк — банк, який відповідає і несе відповідальність!

Рейтинг складався на основі таких показників: середня тривалість відкриття рахунку і вартість цієї послуги, можливість доступу до рахунку в будь-якому відділенні банку, дистанційне керування рахунком, вартість оплати комунальних послуг, кількість відділень і пунктів обміну валют, кількість філій банку, які працюють після 18:00 та у суботу, тощо.

Поділитися сторінкою: