03.06.2021

UKRSIBBANK вперше опублікував звіт корпоративно-соціальної відповідальності

UKRSIBBANK BNP Paribas Group опублікував звіт корпоративно-соціальної відповідальності, де поділився інформацією щодо ключових проєктів: внесок банку у суспільство та сектор охорони здоров’я під час пандемії covid-19, захист клієнтів та працівників банку, співпрацю з неурядовими та благодійними організаціями, запуск і розробку значущих ідей сталого розвитку.

Звіт містить як інформацію про завдання і цінності головного акціонера банку – BNP Paribas, так і діяльність UKRSIBBANK для запобігання кліматичним змінам та сприяння переходу на нові альтернативні джерела енергії, підтримку підприємців, молоді та локальних громад – всі досягнення та пропозиції розвитку секторальних політик, благодійних проєктів, програм залучення у підтримку підприємців, жінок у бізнесі, СМБ сектору, фінансової освіти та популяризації активного способу життя серед громадян Україні. UKRSIBBANK дотримується принципів сталого розвитку, відкритої та доступної інформації.

«Як партнер, ми допомагаємо своїм клієнтам у реалізації проєктів, які формують та змінюють їхнє життя, та водночас дотримуємося інвестиційної політики відповідального соціального та екологічного фінансування, етичності бізнесу, підтримуємо різноманітність та інклюзію, залучаємо до соціально важливих проєктів команду та партнерів, які розділяють цінності сталого розвитку», – розповіла Яніна Ольховська, Директор з комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

У 2020-му році на тлі кризи COVID-19 банк для банку дуже важливо було продовжувати працювати, обслуговувати клієнтів, розвиваючи продукти цифрового банкінгу, забезпечувати безперервність роботи, організувати для співробітників безпечний простір, а також позитивно впливати на суспільство – надавати підтримку тим, хто найбільше її потребує.

Ключовим пріоритетом організації бізнес-діяльності UKRSIBBANK у минулому році став позитивний влив на клієнтів, співробітників та медиків.

Банк підготував максимально розгорнуту інформацію, що буде корисна існуючим та потенційним клієнтам. Більш детально з документом ви зможете ознайомитися за посиланням.

Звіт КСВ також міститься у розділі «Звітність за 2020 рік».

Поділитися сторінкою: