23.05.2022

UKRSIBBANK впровадив онлайн-процедуру активації зарплатного рахунку для безпеки клієнтів

UKRSIBBANK BNP Paribas Grouр впровадив новий підхід для активації зарплатного рахунку клієнта. Тепер клієнтам не потрібно відвідувати відділення банку, усі необхідні процедури можна пройти віддалено у додатку UKRSIB online.

«Впровадження нового підходу онлайн-онбордингу клієнтів – фізичних осіб в рамках зарплатних проектів дозволило запровадити для клієнтів актуальний сервіс із врахуванням викликів сьогодення. Адже безпека та зручність банківських послуг- це пріоритет №1 для UKRSIBBANK», – розповів Володимир Шевченко, начальник департаменту роздрібних продажів UKRSIBBANK BNP Paribas Grouр.

Після успішної онлайн-активації клієнти зможуть використовувати усі переваги фінансового обслуговування UKRSIBBANK та користуватися своєю карткою як онлайн – оплачуючи покупки в інтернет, так і у торгівельно-сервісній мережі завдяки смарт – приладам із функцією Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay.

Новим клієнтам банку, для активації зарплатного рахунку необхідно виконати наступні дії:

  • завантажити додаток UKRSIB online;
  • обрати «Хочу стати клієнтом Банку»;
  • слідувати подальшим інструкціям на екрані.

Для діючих клієнтів- достатньо написати повідомлення в чат додатку UKRSIB online, та повідомити про необхідність активації зарплатного рахунку.

Після успішного онлайн-онбордингу співробітники UKRSIBBANK зв’яжуться з клієнтом в чаті UKRSIB online та допоможуть оформити передусім віртуальну картку. Дня нових клієнтів процес займе до 2 днів, для діючих – до 1 дня!

Послуга доступна для клієнтів – резидентів України, віком старше ніж 18 років за наявності паспорта та ідентифікаційного коду, а також записів у бюро кредитних історій ( для нових клієнтів).

Читайте детальну покрокову інструкцію активації зарплатного рахунку.

Поділитися сторінкою: