13.12.2019

UKRSIBBANK вручив гранти на розвиток інклюзивного середовища

На початку грудня UKRSIBBANK BNP Paribas Group взяв участь у щорічній конференції ВБО «Даун Синдром» та сповістив про результати отримання грантів, кошти на реалізацію яких були зібрані під час акції «Срібна монетка».

Гранти на розвиток інклюзивного середовища отримали три переможця:

  • І місце: Херсон — конкурс-фестиваль інклюзивних практик «Україна без кордонів». Мета проекту: популяризація досягнень в сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціація соціальних майданчиків для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.
  • ІІ місце: Луцьк — «Я – дорослий!». Мета проекту: підготувати до трудової діяльності 15 молодих людей з синдромом Дауна, навчивши їх певних знань та практичних умінь, подолати перестороги батьків та роботодавців, що стосуються працевлаштування людей з ментальною інвалідністю.
  • ІІІ місце: Вінниця — «Жити на рівних». Мета проекту: створення «дорожньої карти» для дітей з ООП, які не навчаються у спеціалізованих школах, для можливості їх підготовки до професійної орієнтації та впровадження в загальноосвітній процес.

Конференція стала актуальною більш ніж для 100 учасників та була присвячена шкільній допрофесійній підготовці, працевлаштуванню та самостійному життю людей із синдромом Дауна.

Назва заходу «Навчання та працевлаштування людей із синдромом Дауна: практичні рішення та нові можливості» об’єднала прагнення досвідчених міжнародних фахівців поділитися досвідом. Спікерами виступили дві представниці Європейської Даун Синдром Асоціації — Кора Хальдер (Німеччина) та Анна Контарді (Італія), фахівці з Нідерландів — Хенк Бонс та Йоланда де Вріес, Арєнда Василенко-ван де Рее(Україна – Нідерланди). Були також українські експерти — Іванна Віхтинська (Україна), Наталія Ліщук (Україна) та інші.

Поділитися сторінкою:

| 1.265 сек. | SQL -570 | 32.89MB