20.05.2019

UKRSIBBANK взяв участь у освітньому заході НБУ для викладачів вищих навчальних закладів

Сергій Ягнич, Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, виступив на семінарі «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики», що був організований Національним банком України 16 травня 2019 року. Подія була проведена для викладачів грошово-кредитної політики економічних ВНЗ України з Києва, Одеси, Львова, Кривого Рогу та інших міст. Тема виступу стосувалася ринку інструментів сталого фінансування — зелених та соціальних облігацій. Під час виступу Сергій Ягнич також відповів на актуальні питання, що стосуються фінансової та макроекономічної ситуації в Україні. «Ми з радістю підтримуємо ініціативи регулятора щодо підвищення якості освіти у ВНЗ України, адже це є інвестицією у майбутнє нашої країни» — зазначив Сергій Ягнич.

UKRSIBBANK є активним гравцем на ринку цінних паперів та одним з первинних дилерів облігацій державної внутрішньої позики для Міністерства фінансів України.

Також UKRSIBBANK є одним з банків — учасників опитування фінансових аналітиків, що проводиться Національним банком України на щомісячній основі.

Поділитися сторінкою:

| 1.439 сек. | SQL -572 | 32.91MB