22.03.2019

UKRSIBBANK як партнер кіно програми запрошує на Французьку весну

UKRSIBBANK BNP Paribas Group вже більше 10 років віддано підтримує дивовижне свято французької культури в Україні Le printemps Français — «Французька весна», що традиційно є головною культурною подією квітня. Це довгоочікуване свято для прихильників різного мистецтва: театру, живопису, танцю, музики, кіно та французької культури в цілому.

Цього року UKRSIBBANK є партнером кінопрограми фестивалю.

«Французька весна» — фестиваль, що пропонує кожного року новаторські проекти і є простором обміну, креативу, розваг та копродукцій. Цього року на українських шанувальників французького мистецтва чекає насичена різноманітна програма у дев’яти українських містах Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Рівне, Харків, Чернівці.

Вперше обрана загальна тема фестивалю – КОЛІР.

Весна – це пора року, на яку дуже чекають! Вона асоціюється з теплотою та оновленням. В Україні ця пора року набуває ще й іншого виміру – як французько-український культурний сезон, інтенсивний та захоплюючий, що розквітає по всій країні. Цьогорічна «Французька весна» обрала тематику, яка щодня набуватиме іншої форми, варіюючи від події до події: колір!

Колір оточує нас повсюди – у природі, міському середовищі, в нашому повсякденному житті. Колір відображає наші емоції, супроводжує наше суспільне життя, надає виразності та рухомості мистецтву та культурі.

Чимало заходів Французької весни стануть знаковими: виступ «Музикантів Лувру» у Харкові, вистава «Тотем» від компанії Les Quidams у Дніпрі, Запоріжжі та Харкові або ж перформанси стріт-арту та лайвпейнтингу у Львові, Рівному та Києві. Знаковим та очікуваним буде відкриття фестивалю у Києві – вистава «Садівниця Мю і кінематика флюїдів» від колективу Transe Express.

І звісно кіно! Французьке кіномистецтво традиційно одне з найшановніших у світі. Витончена гра акторів, легендарний французький гумор, несподівані сюжетні повороти і, звісно, кохання. Ми впевнені, що яскрава палітра французького кіно подарує приємні враження.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті та сторінці Fecebook. Ми розкажемо вам про усі новинки та цікавинки цьогорічної кіно програми Французької весни 2019.

Шукайте весну!

Поділитися сторінкою: