14.04.2016

УкрСиббанк займеться «зеленим» кредитуванням

7 квітня 2016 року УкрСиббанк BNP Paribas Group підписав договір з акціонером — Європейським банком реконструкції та розвитку — про фінансову підтримку програм енергоефективності для українців.

Програма IQ energy сприятиме підвищенню енергоефективності житлових будинків в Україні, житловий фонд якої є одним із найбільших в Європі. В рамках програми позичальники УкрСиббанку зможуть отримати в кредит на привабливих умовах кошти на утеплення житла, встановлення енергоефективних вікон, газових котлів і сонячних батарей, модернізацію системи теплопостачання та ін.

Програма IQ energy підтримується грантовим фінансуванням, обсяг якого складає 15 млн євро, з Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та екології (E5P), найбільшим донором якого є Європейський Союз. Залежно від типу інвестицій ці кошти будуть використані для покриття до 20% суми кредиту для

позичальників-фізосіб
. Крім того, для реалізації програми передбачається отримання технічної допомоги, яка фінансується з коштів E5P та Шведського агентства міжнародного співробітництва з розвитку (Sida).

Очікується, що позичальники використовуватимуть технології та методи, які дозволяють значно зменшити рахунки за комунальні послуги. Ознайомитися з ними можна на сайті програми. Там же

клієнти-фізособи
можуть залишати заявки на отримання грантів.

Більш детальну інформацію про те, як працює програма IQ energy, можна отримати на сайті програми або в

контакт-центрі
УкрСиббанку, зателефонувавши за номером 729.

Поділитися сторінкою:

| 1.434 сек. | SQL -571 | 33.39MB