16.12.2021

UKRSIBBANK запрошує до перегляду стрічки «Ейфель. Вежа кохання» в кінотеатрах України

Сьогодні у кінотеатрах Україні виходить прем`єра французької історичної мелодрами «Ейфель. Вежа кохання». Екранізація історії будівництва символу сучасної Франції – Ейфелевої вежі стала можливою завдяки фінансовій підтримці BNP Paribas – основного акціонера UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

У 2020 BNP Paribas прийняв рішення на 90% профінансувати кінострічку Мартіна Бурбулона «Ейфель. Вежа кохання», що входить до переліку найдорожчих французьких фільмів. Ця інвестиція зумовлена не лише прихильністю спонсора до кінематографу, а й його причетністю до реальної історії зведення Ейфелевої вежі. У 1890 році BNP Paribas разом із двома іншими французькими банками фінансував проектування Ейфелю в Парижі.

У 1888 році вартість спорудження Ейфелевої вежі оцінили в 6,5 млн франків. Півтора мільйона з них виділили з державного бюджету, а щоб зібрати решту суми, звернулися за допомогою до банків. Ернест Мей, директор Franko-Egyptian Bank, правонаступником якого є BNP Paribas, відгукнувся на запит та виділив частину коштів, чим увіковічнив внесок BNP Paribas у зведення культової споруди Франції.

“Понад століття тому наш головний партнер BNP Paribas фінансово підтримав спорудження Ейфелевої вежі – архітектурної пам’ятки, яка стала не лише окрасою Парижа, але й найбільш упізнаваним символом міста й країни. Так, ми долучилися до історії цього дивовижу. І що важливо, вже тоді заклали курс на підтримку вагомих та інноваційних культурних проєктів. Фільм «Ейфель. Вежа кохання» є логічним продовженням цього курсу, а також відображенням наших цінностей та багатолітньої історії підтримки кіномистецтва”, – розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

У фільмі зображено Париж на зламі ХІХ – ХХ століть, що готується провести всесвітню виставку. Щоб вразити гостей, організатори вирішують збудувати ефектну та оригінальну скульптуру та оголошують конкурс на найкращий проект. Гюстав Ейфель, досвідчений інженер залізничних конструкцій спершу не виявляє жодного інтересу до конкурсу, та зустріч із Адрієн Бурже змінює все. Закоханий Ейфель подає на конкурс ідею спорудження 324-метрової металевої конструкції.

Біографічна драма «Ейфель. Вежа кохання» стала найдорожчим фільмом, знятим у Франції 2020 року. Її бюджет становить 23,4 млн. євро. Режисером фільму є Мартін Бурбулон. Сценарій належить Каролін Бонгран. У головних ролях – Ромен Дюріс та Емма Маккі.

Нагадаємо, BNP Paribas є партнером низки провідних європейських кінофестивалів: у Довілі, Каннах, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єрів, тощо. Водночас UKRSIBBANK вже багато років поспіль підтримує кінотрансляції та допрем’єрні покази французького кіно в рамках щорічного культурного заходу «Французька весна».

Поділитися сторінкою:

| 1.176 сек. | SQL -569 | 32.89MB