27.11.2014

УкрСиббанк запрошує на Французькі сніданки по всій Україні

5 грудня з 9:00 до 14:00 УкрСиббанк BNP Paribas Group запрошує всіх на Французькі сніданки у понад 80 відділень по всій Україні.

У день Французького сніданку та ще протягом 5 днів — з 5 по 11 грудня — у відділеннях-учасниках діятимуть спеціальні акційні пропозиції. Зокрема банк готовий запропонувати новим клієнтам +3% річних до ставки за депозитом «Персональний план збагачення» у гривні терміном на 6 місяців.

Крім того, банк пропонує знижку 50% на обслуговування пакетних пропозицій All Inclusive та All Inclusive Ultra протягом першого року обслуговування. Пакетні пропозиції містять карткові та накопичувальні рахунки з підвищеною відсотковою ставкою на залишок у трьох валютах, до 6 платіжних карток, страхування, інтернет-банкінг Star24, знижки від партнерів банку та багато іншого.

Усіх гостей Французького сніданку УкрСиббанк пригостить хрумкими круасанами та запашною кавою, а також подарує приємні сувеніри з Парижа. У доброзичливій неформальній атмосфері гості зможуть ближче познайомитися з банком і співробітниками, поставити фінансові запитання.

«Зустрічі за філіжанкою запашної кави з круасанами вже стали чудовою традицією. Банк уже четвертий рік поспіль запрошує гостей на Французькі сніданки, і нам приємно розділити тепло ранкової кави з нашими клієнтами у неформальній атмосфері», — розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Цьогоріч відвідати Французький сніданок у французькому банку можна буде не лише у найбільших містах країни, а й навіть Слов’янську та Сєвєродонецьку. Повний перелік міст і відділень, де відбудуться Французькі сніданки, наступний:

Балаклія

вул. Жовтнева, 16

Біла Церква

бул. 50-річчя Перемоги, 95

Бровари

вул. Київська, 168

Васильків

вул. Декабристів, 2

Вінниця

вул. 600 річчя, 17

вул. Соборна, 22

вулиця Чорновола, будинок 29а

пр. Юності, 18

Дніпропетровськ

пр. Гагаріна, 82

пр. ім. Газети “Правда”, 60

Житомир

вул. Велика Бердичівська, 48

Запоріжжя

вул. Чекістів, 23

пр. Леніна, 151/вул. Сталеварів, 11

пр.Леніна, 87в.

Зміїв

вул. Гагаріна, 15

Івано-Франківськ

вул. Василіянок, 66/27

Ізюм

вул. Соборна, 33

Київ

бул. Перова, 24

вул. Червоноармійська (Велика Васильківська), 30

вул. Горького (Антоновича), 170-172

вул. Лагерна, 38

вул. Межигірська, 54

вул. Мельникова, 6

вул. Мишуги Олександра, 9а

вул. Окіпної Раїси, 4а

вул. Олени Теліги, 11

вул. Панаса Мирного, 12

вул. Симиренка/Зодчих, 2/19

Поділитися сторінкою: