18.04.2013

УкрСиббанк запрошує на французький сніданок у Харкові

19 квітня з 09:00 до 14:00 УкрСиббанк запрошує усіх відчути шарм французького сніданку і відвідати одне з 12 відділень банку в Харкові. Всіх відвідувачів УкрСиббанк пригостить смачними круасанами, ароматною кавою і подарує приємні сувеніри з Парижа.

«Наприкінці минулого року ми вже запрошували харків’ян на «Французький сніданок» у наші відділення. Відвідувачам сподобався цей захід, і ми вирішили знову покликати клієнтів до нас у гості, — говорить Костянтин Лежнін, заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group. — УкрСиббанк проводить «Французькі сніданки» вже третій рік поспіль. За цей час майже 4500 відвідувачів завітали на чашку ароматної кави у відділення УкрСиббанку в Києві, Харкові, Луганську, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах, Кам’янці-Подільському, Кривому Розі та Тернополі. Ми прагнемо, щоб обслуговування в наших відділеннях приносило клієнтам виключно позитивні емоції та раді запропонувати клієнтам не тільки вигідні умови і цікаві продукти, але й увагу, приємну атмосферу, смачні частування та подарунки».

Усі нові клієнти, які завітають на «Французький сніданок», зможуть оформити новий продукт — «Активні гроші плюс», що є унікальним поєднанням платіжної картки та депозиту. Підвищена відсоткова ставка до 20% річних, швидке оформлення, миттєва картка, цілодобовий доступ до коштів та інші переваги дадуть клієнтам можливість легко накопичувати вільні кошти і користуватися ними в зручний час.

Адреси відділень у Харкові, де відбудуться «Французькі сніданки»:

просп. Постишева, 93


просп.
Гагаріна, 64/66

вул. Артема, 9/11

вул. Полтавський шлях,167


просп.
Гагаріна, 1

вул. Академіка Проскури, 9

просп. Леніна, 36

вул. Плеханівська, 65 В-З

вул. Слинька, 1


просп.
Правди, 7

вул. Роганська, 161

вул. Червоноармійська, 4/6

Поділитися сторінкою: