11.04.2013

УкрСиббанк запрошує на французький сніданок в Києві

12 квітня з 09:00 до 14:00 УкрСиббанк запрошує всіх відчути шарм французького сніданку та відвідати одне з 7 відділень банку в Києві. Усіх відвідувачів УкрСиббанк пригостить смачними круасанами, ароматною кавою і подарує приємні сувеніри з Парижу.

«У листопаді минулого року ми вже запрошували киян на «Французький сніданок» у наші відділення. Відвідувачам сподобався цей захід, і ми вирішили знову покликати клієнтів до нас у гості. Але крім частувань клієнтів також чекають спеціальні акційні умови та подарунки», — говорить Костянтин Лежнін, заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Акційні умови діють тільки 5 днів з 12 по 18 квітня. Усі нові клієнти у цей період зможуть отримати додатково +5% до діючої ставки за вкладом «Персональний план збагачення» у гривні на термін 12, 18 або 24 місяці. Таким чином, процентна ставка може сягати 19,5% річних у гривні. Це ідеальне рішення для всіх, хто прагне поступово накопичувати на реалізацію своїх планів. Кошти можна почати накопичувати всього зі 100 гривень.

Також пропонується знижка 50% на щомісячний платіж у рамках пакетних пропозицій All Inclusive, All Inclusive Ultra, All Inclusive De Luxe протягом першого року обслуговування.

«УкрСиббанк проводить «Французькі сніданки» вже третій рік поспіль. За цей час майже 4500 відвідувачів завітали на чашку ароматної кави у відділення УкрСиббанку в Києві, Харкові, Луганську, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах, Кам’янці-Подільському, Кривому Розі та Тернополі», — розповідає Костянтин Лежнін. — Ми прагнемо, щоб обслуговування в наших відділеннях приносило клієнтам тільки позитивні емоції, та раді запропонувати клієнтам не тільки вигідні умови і цікаві продукти, але і увагу, приємну атмосферу, смачні частування та подарунки».

Традиція проводити «Французькі сніданки» в Україні прийшла з європейських відділень BNP Paribas. Там такі заходи під назвою Cafe Des Voisins («Кава з сусідами») проходять уже п’ятий рік поспіль. У минулому році клієнтів і жителів міста запрошували 2000 відділень у Франції, Бельгії, Італії, Люксембурзі, США, Сербії та Кот-д’Івуарі. Пригоститися ароматною кавою і випічкою завітали близько 35 тисяч клієнтів.

Адреси відділень у Києві, де пройдуть «Французькі сніданки»:

  • вул. Дегтярівська, 32
  • вул. Кадетський Гай, 3
  • вул. Симиренка, 2/19
  • просп. Перемоги, 20
  • просп. Академіка Палладіна, 18/30
  • вул. Гната Юри, 7
  • вул. Щербакова, 37

Поділитися сторінкою:

| 1.644 сек. | SQL -569 | 33.05MB