12.02.2021

UKRSIBBANK запрошує на найочікуванішу онлайн-подію «Вечори Французького кіно»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став ексклюзивним партнером 16-го фестивалю «Вечори Французького кіно», що відбуватиметься з 12 до 21 лютого в онлайн-форматі безкоштовно.

Щороку Французький Інститут в Україні та компанія «Артхаус Трафік» організовують фестиваль «Вечори Французького кіно» та занурюють глядачів у світ новинок французького кінематографу. Зазвичай він відбувається в Києві та найбільших містах України, проте цьогоріч кіноогляд буде доступний для мешканців усієї країни онлайн на сайті frenchevenings.com.ua з безкоштовним доступом до перегляду стрічок.

«Кіно давно перестало бути просто розвагою. Фільми вчать нас чомусь новому, надихають на подвиги, допомагають переживати різні життєві ситуації. Через героїв і їх фрази часом можна отримати розуміння більше, ніж від співрозмовника. UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує на щорічний фестиваль найгучніших французьких кінопрем’єр, який подарує нам не тільки захоплюючі картини, а й познайомить з роботами молодих режисерів. У наших клієнтів попереду цілих 10 днів приємного перегляду французьких кінострічок», – зазначив Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, BNP Paribas – партнер низки провідних європейських кінофестивалів: в Довілі, Каннах, церемонія Сезар, фестиваль братів Люм’єр. В Україні UKRSIBBANK також традиційно підтримує фестиваль «Вечори Французького кіно» та кінопрограми «Французької весни». Цьогорічна програма «Вечори Французького кіно» складається з п’яти картин – комедій «Очистити історію» та «Відчайдушні втікачі», детективного трилеру «Лише тварини», драм «ДНК» та «Правда» – за участі таких зірок як Катрін Денев, Жульєт Бінош, Фанні Ардан, Луї Гаррель, Надя Терешкевич, Віржині Ефіра, Ніколя Мар’є та Альбер Дюпонтель із Філіппом Юшаном.

Обирайте фільм на ваш смак та приєднуйтесь до безкоштовних переглядів на сайті frenchevenings.com.ua.

 

Поділитися сторінкою:

| 1.131 сек. | SQL -577 | 33.66MB